کاراته کاهای شهرداری در آسیا افتخار آفریدند

photo_2017-07-17_00-08-56

با حضور کاراته کاهای شهرداری اراک در تیم ملی شانزدهمین دوره قهرمانی اسیا در تمامی رده های سنی از مورخه ٢١ تا ٢۵ تیرماه در قزاقستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک ورزشکاران با انگیزه و مستعد استان  مرکزی در این دوره از مسابقات خوش درخشیدند و موفق شدند چندین مدال رنگارنگ را برای میهن اسلامی به ارمغان آورند.
در این دور از مسابقات مجید نیکو همت در رده سنی جوانان و در وزن مثبت٧۶ کیلوگرم و صالح اباذری در رده سنی امید و در وزن مثبت٨۴ کیلوگرم که هردو در باشگاه شهرداری عضویت دارند موفق شدند به فینال این مسابقات راه پیدا کنند که با ناداوری بازنده فینال شده و مدال نقره این مسابقات را به گردن آویختند.

مجید خسروی مربی شهرداری اراک در مسابقات لیگ برتر دراین دوره از  مسابقات مربی تیم ملی نوجوانان بوده و حمید نیکو همت و جمشید زند نیز  قضاوت این دوره از مسابقات را بر عهده داشتند.
در بخش تیمی کاتا بزرگسالان تیم استان مرکزی متشکل از علی زند ، میلاد دلی خون و ابولفضل شهرجردی به مربی گری قاسم شهرجردی به مقام نایب قهرمانی رسیدند و در رده سنی نوجوانان نیز کامران بشیری به مدال طلا رسید.

باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک این افتخارات را به جامعه ورزش استان به خصوص جامعه بزرگ کاراته استان و همچنین مربیان و زحمتکشان این رشته تبریک عرض می نماید.

Print Friendly

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *