حماسه ای در راه است؛ یک پیروزی تا صعود به جمع چهار تیم

photo_2017-04-29_09-47-13

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک؛ دیدار های سوم و چهارم مرحله پلی آف لیگ برتر بسکتبال روز های دوشنبه و سه شنبه ۱۱ و ۱۲ اردیبهشت ماه در تالار بسکتبال آزادی بین دو تیم شهرداری اراک و شیمیدر تهران برگزار شد که شیمیدر تهران موفق شد به ترتیب با نتایج ۹۱ بر ۸۷ و ۸۷ بر ۸۳ شهرداری را شکست دهد تا با توجه به دو پیروزی شهرداری در اراک کار صعود بین این دو تیم به مسابقه پنجم و به میزبانی شهرداری اراک بکشد.

دو تیم شهرداری اراک و شیمیدر تهران روز جمعه ۱۵ اردیبهشت و از ساعت ۱۶ در سالن امام خمینی(ره) برای مشخص شدن آخرین تیم صعود کننده به جمع چهار تیم لیگ برتر بسکتبال رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت.

حال باید دید در دیدار پایانی تفکرات کدام مربی پیروز خواهد شد.دو مربی که فصل گذشته نیز دز همین مرحله به مصاف یکدیگر رفتند و در آخر این محمد کسایی پور بود که موفق شد در حضور بیش از ۲۵۰۰ هوادار اراکی که سالن را برای هر تیمی تبدیل به جهنم می کند بر رقیب خود چیره شده و به مرحله بعد صعود کند. سال گذشته محمد کسایی پور با تیم شهرداری اراک مقام چهارم لیگ برتر را به دست آورد و مصطفی هاشمی همراه تیم دانشگاه آزاد پس از شکست برابر شهرداری از صعود به جمع چهار تیم بازماند.

photo_2017-05-03_09-16-59

Print Friendly

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *