پیام محمد رضا عزیز محمدی به مناسبت روز جهانی قدس

photo_2017-06-22_13-18-54

محمد رضا عزیز محمدی مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک در پیامی بر حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس وتجدید پیمان با آرمانهای بنیانگذار جمهوری اسلامی ،انقلاب و رهبری تاکید کرد.
متن پیام بدین شرح است: “سَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقَلِبونَ”
روز قدس، روز خیزش مسلمانان دنیا در حمایت از مظلومان جهان و یادگار ماندگار حضرت امام خمینی (ره) در راستای زنده‌نگهداشتن روحیه ظلم‌ستیزی و ظلم‌ناپذیری مردم ایران و جهان در مقابل استکبار و استبداد است.
نام‌گذاری آخرین جمعه‌ی ماه مبارک رمضان به «روز قدس»، قبله اول مسلمانان، از آن جهت حائز اهمیت است که نور امید را دل مستضعفان جهان روشن کرد و به فرصتی همیشگی برای توجه به سرنوشت فلسطین عزیز مبدل گردید تا جهانیان بدانند سرنوشت قدس و مسلمانان با یکدیگر پیوندی عمیق و ارتباطی جدانشدنی دارد.
ملت شریف ایران یک بار دیگر فارغ از هرگونه تعلقات سیاسی، هم‌گام و هم‌زبان با یکدیگر، ضمن شرکت پرشور در راهپیمایی روز قدس، اقتدار و اتحاد خود را به رخ جهانیان کشیده و در زیر سایه‌ی رهنمودهای مقام معظم رهبری با آرمان‌های امام عظیم‌الشأن انقلاب بیعتی دوباره می کنند.
همزمانی روزقدس امسال با سیلی محکم فرزندان ملت درسپاه پاسداران انقلاب اسلامی به تروریست های داعش وحامیان غربی ومنطقه ای انها نشان می دهد که حمایت ما ازمظلومان و دفاع مقتدرانه از نظام اسلامی همیشگی و باصلابت تر از قبل خواهد بود.
اینجانب فرارسیدن روز جهانی قدس را گرامی داشته و از تمامی آحاد جامعه به خصوص جامعه بزرگ ورزش استان مرکزی برای حضور گسترده در این راهپیمایی دشمن‌شکن همگام با سایر نقاط کشور دعوت به عمل می‌آورم.
محمد رضا عزیز محمدی
مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک

Print Friendly

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *