محمد رضا عزیز محمدی مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک؛ طی پیامی فرارسیدن ایام الله دهه فجر را تبریک گفت

photo_2017-01-31_11-46-59

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک ، محمد رضا عزیز محمدی مدیر عامل باشگاه شهرداری اراک به مناسبت فرا رسیدن سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با صدور پیامی دهه مبارک فجر را تبریک گفت و همگان را دعوت به حضور در راهپیمایی یوم ا… ۲۲ بهمن ماه نمود .

متن پیام به شرح ذیل است :
 بسم الله الرحمن الرحیم

دهه مبارکه فجر، طلوع خورشید پیروزی وسربلندی ملت خداجو ومسلمان ایران علیه نظام کفر و استبداد و نغمه های سرخ و جاودانی مردمی را یادآوری میکند که چکامه بلند فریاد را در سایه ایمان سرودند وپایه های حکومتهای فاسد وظالم در دنیا را تکان دادند، دیواره محکم حکومت شاهنشاهی را فرو ریختند ونظام جدیدی درعرصه اجتماع وسیاست بر اساس معیارهای توحیدی و آموزه های اسلامی درجامعه برپا ساختند.

یوم الله ۲۲ بهمن سرآغاز انقلابی است که پیام توحید، آزادگی واستقلال رابرای همه ملت‌های مظلوم و ستمدیده به ارمغان آورد، دراین روز، ملت ایران زیر پرچم وحدت و اطاعت از ولی فقیه، زنجیره های اسارت طاغوت ۲۵۰۰ ساله را فرو ریخته و بیرق اسلام و قرآن را در سرزمین خویش به اهتزاز درآوردند. مستکبران عالم بدانند این انقلاب ریشه در قلب مردم این مرز وبوم دارد.

تاریخ انقلاب اسلامی به رهبری آن بزرگمرد ربانی از دیار آفتاب  چه با شکوه رقم خورد. یک ملت و یک امام با دست خالی اما قلبی پر مهر و ایمان در مقابل طاغوت زمانه که البته از جانب استکبار یعنی آمریکا که تا همین امروز همچنان به تفرقه اندازی و دسیسه های خود بر علیه مردم شریف ایران اسلامی و اذناب آنان حمایت می شد، پیروز شد. امام رمز پیروزی را اسلامی بودن و وحدت و اتحاد ملت توصیف کردند و ملت قوام و دوام آن را نعمت ولایت فقیه دانستند و علیرغم فتنه ها و دسیسه ها در این اطاعت و بصیرت پایدار ماندند .

اکنون که درآستانه فرارسیدن ۲۲بهمن ماه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی هستیم، خداوند سبحان را شاکریم واعلام میداریم که ما مجموعه باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک ضمن تبریک این مناسبت فرخنده و مبارک وگرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب وهمچنین تجدید میثاق ناگسستنی با آرمانهای بلند حضرت امام راحل بنیانگذار کبیر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به ندای مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) لبیک دوباره گفته و از آحاد مختلف و مردم شریف و ولایتمدار استان مرکزی و جامعه ورزشی استان دعوت می‌نماییم تا در راهپیمایی ۲۲ بهمن که نمایش اقتدار و پویایی ایران اسلامی است شرکت نموده و باگام‌های استوار و مشت‌های گره شده بار دیگر به جهانیان ثابت کنند که استکبار جهانی و ایادی وابسته‌اش درمقابل نظام اسلامی و الهی ایران اسلامی برای همیشه بازنده است.

محمدرضا عزیز محمدی

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک

Print Friendly

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *