مدیر عامل باشگاه شهرداری اراک طی پیامی انتصاب دکتر بهمن اخوان را به عنوان مدیر عامل شرکت آلومینیوم ایران تبریک گفت

photo_2016-09-22_11-23-59

محمد رضا عزیز محمدی در پیامی انتصاب دکتر بهمن اخوان به عنوان مدیر عامل شرکت آلومینیوم ایران را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

((بسم الله الرحمن الرحیم))

برادر گرامی جناب آقای دکتر بهمن اخوان
مدیر عامل شرکت آلومینیوم ایران
انتصاب شایسته حضرتعالی به عنوان مدیر عامل شرکت آلومینیوم ایران را صمیمانه تبریک عرض می نماییم.
استان مرکزی از دیرباز تاکنون مهد پرورش شیر مردان و شیر زنانی بوده که خدمات بی شائبه ای به اسلام و نظام دینی و رشد و تعالی فرهنگ و ورزش داشته و در طول هشت سال دفاع مقدس نیز با تقدیم شهیدانی والامقام ، جانباز و آزاده دین خود را به این آب و خاک ادا نموده اند.
بی شک سوابق ارزشمند جنابعالی در جایگاههای مختلف مدیریتی ، نوید بخش حرکتی نو و تلاش مضاعف و با شتاب بیشتر در خدمت به مردم فهیم ، فرهیخته ، شهید پرور و ولایتمدار استان مرکزی است.
امید است در سالی که توسط رهبری معظم انقلاب به نام اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل نامگذاری شده است ، با بهره گیری از تخصص و تجربه مدیریتی حضرتعالی ، شاهد به ثمر نشستن فرمایشات معظم له و اهداف دولت تدبیر و امید در پایتخت و قطب صنعتی کشور باشیم.
باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک همچنین انتصاب هوشمندانه و با دقت هیئت مدیره جدید باشگاه فرهنگی ورزشی آلومینیوم اراک را توسط شما به فال نیک گرفته و امیدواریم در راستای اعتلای ورزش در کنار یکدیگر گام های روبه رشدی را برداشته و باعث غرور و افتخار آفرینی جوانان استان مرکزی باشیم.
بار دیگر انتخاب شایسته حضرتعالی بعنوان مدیر عامل شرکت آلومینیوم ایران را به عموم مردم نجیب دیار مهربانی تبریک و شادباش عرض می نماییم.

محمد رضا عزیز محمدی
مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک

Print Friendly

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *