علی نقدی:هوادارن به ما کمک مضاعفی کردند

img_6287

علی نقدی سرمربی تیم والیبال شهرداری اراک پس از پایان مسابقه این تیم برابر هاوش گنبد در ارتباط با این دیدار گفت:با اضافه شدن سه بازیکن جدید در تیم ، روند کاری ما تغییر پیدا کرده ، رقابت سالمی در تیم ایجاد شده است و امروز ما با تیم فوق العاده ای بازی داشتیم ، امروز هوادارن به تیم ما کمک مضاعفی داشتند و موفق شدیم با انجام مسئولیت بازیکنان پیروز این مسابقه شویم.
نقدی ادامه داد:با کسب برد های متوالی میتوانیم روند کاری و اعتماد به نفس خود را بالا ببریم و این روند که در اعتماد به نفس بازیکنان نیز اثر گذار بوده می تواند در ادامه مسابقات به ما کمک بسیاری بکند.
سرمربی تیم شهرداری اراک در ارتباط با حضور در جمع هشت تیم برتر اعلام کرد: هر تیمی میتواند در جمع هشت تیم قرار بگیرد و ما به دلیل پتانسیل موجود در تیم و ارائه بازی های زیبا مقابل تیم هایی مانند سایپا و بانک سرمایه این قدرت را در خود میبینیم که در جمع هشت تیم برتر باشیم.
علی نقدی در ارتباط با حضور صدا و سیما و پخش زنده مسابقه اظهار داشت: صحبت در ارتباط با صدا و سیما در حیطه من نیست اما حضور صدا و سیما در مسابقات بسیار خوب است و انرژی مثبتی به تیم انتقال می دهد.
وی ادامه داد:صدا و سیما باید از نماینده استان حمایت کند و این شرایط و پیروزی ها را انعکاس داده و به گوش شهروندان اراکی برساند، پیروزی امروز ما به دلیل حضور صدا و سیما نبوده است و در صورت عدم پیروزی نیز شکست را برگردن صدا و سیما نمی انداختیم.
علی نقدی در ارتباط با هوادارن نیز گفت:هواداران امروز بسیار خوب بودند و باید سطح توقعات کمی از ما پایین بیاید و همچون گذشته از تیم ما حمایت کنند.
سرمربی شهرداری اراک در پایان گفت:از مسئولین و هوادارن به خاطر حمایت بی شائبه شان تشکر میکنیم.

Print Friendly

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *