شهرداری اراک به مقام چهارم لیگ برتر بسکتبال رسید

photo_2017-05-26_22-55-31

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک؛ نماینده بسکتبال استان در ادامه دیدارهای خود در مرحله رده‌بندی لیگ برتر بسکتبال امروز جمعه پنجم خرداد ماه برای چهارمین بار به مصاف دانشگاه آزاد تهران رفت و در پایان با حساب ۸۱ بر ۷۴ مغلوب این تیم شد.

در این دیدار که از ساعت ۱۶ در ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک آغاز شد، شهرداری کوارتر اول را به مانند دیدار روز پیش خود در اراک که موفق شده بودند دانشگاه آزاد را شکست دهند برتر از حریف بوده و توانست در آغاز کار فاصله مناسبی با حریف ایجاد کند، در پایان این وقت شهرداری اراک ۲۱ و دانشگاه آزاد ۱۲ امتیاز کسب کردند.

در کوارتر دوم دانشگاه آزاد درصدد اختلاف فاصله امتیازی برآمد و توانست تا حدودی به این مهم دست یابد، بازیکنان این تیم در پایان نیمه به فاصله دو امتیازی شهرداری رسیدند و با حساب ۳۵ بر ۳۳ به سود نماینده اراک دو تیم به رختکن رفتند.

اما هرچه از زمان مسابقه گذشت وضعیت برای دانشگاه آزاد بهتر شد و آنها توانستند در وقت سوم مسابقه از حریف پیش بیفتند و علاوه بر آن اختلاف امتیازی مناسبی نیز با حریف ایجاد کنند.

شاگردان فرزاد کوهیان در پایان کوارتر سوم ۱۰ امتیاز حریف پیش افتادند تا حاشیه امنیت مناسبی برای خود ایجاد کنند، حساب کار در پایان این تایم ۵۲ بر ۶۲ به سود نماینده تهران شد.

در کوارتر پایانی رقابت یاران شهرداری بسیار تلاش کردند تا به حریف خود نزدیک شوند و حتی در مقطعی حساب کار ۶۹ بر ۶۹ مساوی شد اما دانشگاه آزاد بار دیگر از شهرداری پیش افتاد و در پایان توانست ۸۱ بر ۷۴ میزبان خود را شکست دهد.

دامنیک جونز از دانشگاه آزاد در این مسابقه با ۴۲ امتیاز، ۷ ریباند و ۹ پاس منجر به گل عملکرد درخشانی از خود به جای گذاشت و در سوی دیگر میدان نیز کوینتن هاسلی از شهرداری با ۲۰ امتیاز، ۱۱ ریباند و ۲ پاس منجر به گل بهترین عملکرد را در این تیم داشت.

بدین ترتیب شهرداری اراک با یک پیروزی و سه شکست در این مرحله به مقام چهارم رسید تا عنوان فصل گذشته خود را تکرار کند.

Print Friendly

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *