شهرداری اراک ۱ بانک سرمایه ۳؛ شکستی در حکم پیروزی

photo_2016-12-28_19-48-23

شهرداری اراک برابر بانک سرمایه در لیگ برتر والیبال با نتیجه ۳ بر ۱ شکست خورد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک؛ نماینده استان مرکزی در هفته سوم از دور برگشت لیگ برتر والیبال عصر امروز چهارشنبه ۸ دی ماه و از ساعت ۱۶ در سالن امام خمینی (ره) و در حضور ۲۵۰۰ هوادار پر شور خود برابر بانک سرمایه با نتیجه ۳ بر ۱ شکست خورد.

شاگردان نقدی در حالی برابر تیم قدرتمند و پر ستاره بانک سرمایه صف آرایی میکردند که در بازی دور رفت و در تهران این تیم را به درد سر انداخته و  تحسین اکثر قریب به اتفاق کارشناسان والیبال را برای خود به همراه آورده بودند و اینبار نیز قصد ارائه یک بازی زیبا و تماشاگر پسند را پیش چشمان هواداران بیشمار و پرشور خود در سر میپروراندند که به این مهم نیز دست یافتند و یکی از بهترین بازی های خود را به نمایش گذاشته تا حدی که در پایان این دیدار مصطفی کارخانه سرمربی تیم بانک سرمایه به تحسین تیم شهرداری پرداخت و لیاقت این تیم را حضور در جمع هشت  تیم برتر لیگ دانست.
ست اول این مسابقه تا امتیازات پایانی پایاپای و برابر پیش می رفت اما بازیکنان تیم بانک سرمایه با استفاده از تجربه خود موفق شدند با نتیجه ٢۶ بر ٢۴ پیروز شوند.
در ست دوم این تیم شهرداری اراک بود که موفق شد با نتیجه ٢۵ بر ٢٣ شاگردان مصطفی کارخانه را شکست داده و یک ست را به سود خود به پایان برساند. در ست های سوم و چهارم باز هم تیم بانک سرمایه بود که با استفاده تجربه بازیکنان ملی پوش خود موفق شد هر دو ست را با نتیجه ٢۵ بر ٢١ به پایان برساند  و در نهایت تیم شهرداری اراک را با نتیجه ٣ بر ١ از پیش رو بردارد.

گفتنی است در تیم بانک سرمایه نفراتی همچون موسوی، قائمی،ظریف،محمودی،غلامی،عبادی پور با هدایت مصطفی کارخانه حضور داشتند.
شهرداری اراک در دیدار آینده خود میهمان متین ورامین خواهد بود.
در دیگر دیدار های این هفته نتایج زیر به دست آمد:
سایپا تهران ۳
 هاوش گنبد ۲

پارسه تهران ۲
سازمان عمران شهرداری ساری ۳

خاتم اردکان ۰
پیکان تهران ۳

کاله مازندران ۱
شهرداری ارومیه ۳

شهرداری تبریز۳
صالحین ورامین۰

Print Friendly

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *