با حضور شهرداری اراک مرحله دوم رقابت‌های قهرمانی فوتبال امیدهای منطقه سه کشور برگزار شد

photo_2017-05-06_20-12-57

تیم فوتبال شهرداری اراک از صعود به لیگ دسته یک امیدهای کشور باز ماند.
به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک؛ مرحله دوم رقابت‌های قهرمانی فوتبال امیدهای منطقه سه کشور با حضور چهار تیم شهرداری اراک، پرسپولیس ایلام، عقاب تهران و سردار بوکان به مدت سه روز در ورزشگاه پنج هزار نفری خاتم الانبیای بوکان برگزار شد و تیم عقاب تهران جواز حضور در مسابقات فوتبال لیگ دسته یک امیدهای کشور را به دست آورد.

شهرداری اراک در این مسابقات با ۲ برد و یک باخت و کسب ۶ امتیاز به مقام دوم اکتفا کرد و تیم امید سردار بوکان نیز که میزبان مسابقات بود با ۲ باخت و یک برد و کسب سه امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت.

در بازی نخست تیم عقاب تهران با نتیجه ۶ بر صفر تیم پرسپولیس ایلام را شکست داد و در بازی دوم تیم شهرداری اراک با نتیجه یک بر صفر بر میزبان خود تیم امید سردار بوکان پیروز شد.
در بازی های دیگر این رقابت ها نیز تیم شهرداری اراک با نتیجه سه بر یک پرسپولیس ایلام را برد و در بازی چهارم عقاب تهران با نتیجه ۳ بر یک امید سردار بوکان را شکست داد.
در بازی پنجم و در روز سوم رقابت ها شهرداری اراک با نتیجه سه بر یک برابر عقاب تهران شکست خورد و در بازی پایانی امید سردار بوکان با نتیجه سه بر صفر پرسپولیس ایلام را شکست.

Print Friendly

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *