لیگ دسته اول فوتبال جوانان؛ جوانان شهرداری شگفتی آفریدند

photo_2016-12-23_23-09-16

شهرداری اراک در هفته پایانی لیگ دسته اول جوانان صبای قم را با نتیجه ۳ بر ۲ شسکت داد.
به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک؛نماینده استان در هفته پایانی از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال جوانان کشور عصر امروز جمعه ۳ دی ماه و از ساعت ۱۴ در قم میهمان صبای قم بود که موفق شد صدر نشین مسابقات و مدعی اصلی صعود به لیگ برتر را با نتیجه ۳ بر ۲ شکست دهد.
شهرداری اراک که در دور رفت مسابقات نیز موفق شده بود صبای قم را شکست دهد این بار نیز به امید پیروزی و خلق یک شگفتی قدم به میدان مسابقه گذاشت که با همدلی تمام اعضای تیم چه در درون زمین و چه روی نیمکت این اتفاق رقم خورد.یاران علیدادی با تمام ناداوری ها در این دوره از مسابقات موفق شدند تا خود را در لیگ دست اول حفظ کرده و نیم نگاهی به صعود به لیگ برتر داشته باشند تا در شرایطی که تخلف تیم صبا به دلیل استفاده از بازیکن سقر سن در این مسابقات تایید شود شهرداری می تواند به به مرحله بعد صعود کند.
شهرداری اراک در این دیدار نمایشی خیره کننده از خود به نمایش گذاشته و تحسین همگان از جمله کادر فنی تیم صبای قم را به همراه آوردند ، یاران علیدادی با ارائه یک بازی زیبا ، روان و تماشایی از درون دروازه تا نوک حمله موفق شدند تیم پر ادعا و مدعی صبای قم را با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب خود کنند تا شگفتی در این مسابقات رقم بزنند ، هر سه گل تیم شهرداری را در این دیدار علیرضا دستجانی به ثمر رساند.
شهرداری اراک در این دیدار با ترکیب علیرضا رجبی مقدم، رضا حسینی، محمدکدخداشفیع، سبحان میرزایی،علی عباسی، علیرضاپوردکان، محمدهاشمی، رضاموسوی، محمدعابدی، یزدان یوسفی، علیرضادستجانی به میدان رفت.
هدایت تیم شهرداری را علیرضا علیدادی بر عهده دارد و اصغر حیدری غلام مددی، حمید رجبی مقدم ، حسن باقری و احمدیعقوبی به عنوان کمک در این تیم مشغول به فعالیت می باشند.

Print Friendly

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *