قرعه کشی لیگ دسته اول والیبال بانوان با حضور شهرداری اراک برگزار شد

photo_2016-12-13_01-34-27

مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک بانوان در سال ۹۵ با حضور ۱۳ تیم پیگیری خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک، نشست هماهنگی و برگزاری مسابقات والیبال باشگاه های دسته یک بانوان جام «شهدای منا» امروز (شنبه) در فدارسیون والیبال برگزار شد.
زهره میرسپاسی نایب رئیس بانوان، سعید درخشنده رئیس سازمان لیگ، امیدوار حاتمی رئیس کمیته داوران و نمایندگان باشگاه های شرکت کننده در این رقابت ها در این نشست حضور داشتند.
بر این اساس، مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک بانوان به صورت متمرکز و در دو مرحله مقدماتی و نهایی پیگیری خواهد شد.
در مرحله مقدماتی ۱۳ تیم شرکت کننده حضور دارند که دور رفت و برگشت به مصاف یکدیگر می روند و شش تیم برتر به مرحله نهایی راه خواهند یافت.
دور رفت مرحله مقدماتی این رقابت ها ۳۰ دیماه آغاز می شود اما هنوز میزبان آنها مشخص نشدند که تیم های داوطلب تا ۱۱ دیماه فرصت دارند برای میزبانی این رقابت ها اعلام آمادگی کنند.
۱۳ تیم برای شرکت در این رقابت ها اعلام آمادگی کردند.
در پایان این نشست نمایندگان باشگاه های شرکت کننده درخواست برگزاری مسابقات در سه گروه داشتند که قرار شد سازمان لیگ این موضوع را بررسی و پس از برنامه ریزی از طریق روابط عمومی فدراسیون والیبال اطلاع رسانی کند.
هدایت تیم شهرداری اراک بر عهده خانم راحله آرا و مریم قاسمی است.
شهرداری اراک در قرعه کشی ابتدایی با تیم های افلاک لرستان، یگانه یادگار آفرینش، شهرداری تبریز، طوبی زنجان، معرفت فریدونکنار و شهرداری و شورای شهر کرج در گروه A قرار گرفت.

Print Friendly

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *