دیدار مدیر عامل باشگاه شهرداری با اعضای هیات مدیره انجمن ورزشی نویسان استان مرکزی

img_2853

صبح روز سه شنبه ۱۶آذرماه و از ساعت ۱۰ اعضای هیئت مدیره انجمن ورزشی نویسان استان مرکزی در سالن جلسات باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک با مدیر عامل این باشگاه دیدار کردند.
محمد رضا عزیز محمدی:تشکیل انجمن ورزشی نویسان افتخاری برای جامعه ورزش استان محسوب می شود.
در این جلسه مدیر عامل باشگاه شهرداری اراک بیان داشت: تشکیل انجمن ورزشی نویسان استان مرکزی نشان از درایت خبرنگاران ورزشی  استان دارد.

محمدرضا عزیزمحمدی افزود: با توجه به اینکه استان مرکزی چهارمین استان در تشکیل انجمن ورزشی نویسان بوده است، این موضوع افتخاری برای جامعه ورزش استان محسوب می شود.
وی ادامه داد: به همکاری و تعامل با اصحاب رسانه و انجمن ورزشی نویسان اعتقاد کامل داریم و امیدواریم با تلاش دسته جمعی بتوانیم در راستای ارتقای جایگاه ورزش استان و شهر اراک تلاش کنیم.
عزیزمحمدی افزود: باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک همانند خیلی از باشگاه ها، بدون گرایش سیاسی و به صورت کاملا پاک به فعالیت می پردازد و در این چند سال تلاش کردیم با استفاده از حداکثر ظرفیت خود به رشد و توسعه ورزش استان کمک کنیم.
مدیر عامل باشگاه شهرداری اراک تصریح کرد: تمام اقداماتی که در باشگاه انجام میگیرد در راستای حمایت از ورزش است.
 وی خاطرنشان کرد: در همین جا از شهردار محترم اراک و اعضای محترم شورای شهر کمال تشکر را داریم که انصافا حمایت خوبی از باشگاه داشته اند.
رئیس انجمن ورزشی نویسان استان مرکزی:باشگاه شهرداری ارتباط خوبی با خبرنگاران دارد.
در ادامه این نشست سیدعلی بنی جمالی رییس انجمن ورزشی نویسان استان مرکزی گفت: امروز دومین دیدار اعضای هیات مدیره انجمن ورزشی نویسان پس از آغاز فعالیت رسمی، با مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک برگزار می شود و امیدواریم با یک تعامل دو طرفه، به ارتقای جایگاه ورزش استان کمک نماییم.

بنی جمالی اظهار داشت: باشگاه شهرداری از جمله مجموعه های است که همواره ارتباط خوبی با خبرنگاران داشته است البته  بطور طبیعی نقد های در برخی موارد وجود دارد که امیدواریم در آینده با تعامل دوسوی آن ها مرتفع شود.
دبیر انجمن ورزشی نویسان استان مرکزی:عملکرد شورای شهر و شهردار جای تقدیر دارد.
رامین فولادی دبیر انجمن ورزشی نویسان استان مرکزی هم در این دیدار گفت: انجمن‌ نویسندگان‌، خبرنگاران‌ و عکاسان‌ ورزشی، تشکیلاتی است‌ فرهنگی‌، علمی‌، تخصصی‌، غیرسیاسی‌، غیرانتفاعی‌، که‌ با هماهنگی کمیته‌ ملی المپیک‌ جمهوری اسلامی ایران‌ تأسیس‌ شده ‌ و افتخار داریم در استان مرکزی به عنوان چهارمین استان کشور فعالیت این انجمن به طور رسمی شکل گرفته و آغاز شده است.

فولادی تبادل‌ افکار و بررسی شیوه‌های مناسب‌ مطبوعاتی‌، در جهت‌ ارتقاء هر چه‌ بشتر علاقه‌ و فرهنگ‌ ورزشی در کشور و تبیین‌ و تبلیغ‌ تأثیرات‌ ورزش‌ در پیشگیری از ناهنجاریهای اجتماعی و حفظ‌ سلامتی افراد جامعه‌ را از دیگر برنامه ها و اهداف انجمن ورزشی نویسان اعلام کرد.
وی اظهار داشت: تلاش برای حرفه ای  و تخصصی عمل کردن ورزشی نویسان در استان از دیگر برنامه های انجمن می باشد که در نهایت به رشد ورزش استان کمک خواهد کرد.
دبیر انجمن نویسندگان، عکاسان و خبرنگاران ورزشی استان در پایان اظهار داشت: عملکرد شهردار و شورای اسلامی شهر اراک در سه سال گذشته در حوزه ورزش بسیار مطلوب بوده که جای تقدیر دارد.
مجیدجمالو عضو هیات مدیره انجمن ورزشی نویسان استان مرکزی هم در این نشست گفت: خوشبختانه پس از سالیان درازی که ورزش دوستان استان مرکزی خواستار حضور در سطح اول لیگ های پرطرفداری همچون والیبال و بسکتبال کشور بودند، امروز با حضور خوب و موثر شهرداری اراک در عرصه ورزش این خواسته های به حق مردم استان به تحق پیوسته است که در همین جا از زحمات مسئولان شهرداری و شورای شهر اراک تشکر می کنیم.
در پایان این دیدار لوح یادبود و تندیس باشگاه شهرداری اراک به انجمن ورزشی نویسان استان  مرکزی اهدا گردید.

 

 

Print Friendly

1 نظر

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *