شهرداری اراک ۹۱ شهرداری کاشان ۷۷ ؛ پیروزی شیرین اراک خارج از خانه

photo_2016-12-06_09-56-25

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک ؛ نماینده استان در هفته ششم از سری مسابقات لیگ برتر بسکتبال عصر امروز « دوشنبه » ۱۵ آذر ماه از ساعت ۱۶ در سالن پویش دانشگاه کاشان میهمان شهرداری این شهر بود که موفق شد با ارایه یک بازی زیبا با نتیجه ی ۹۱ بر ۷۷ رقیب خود را از پیش رو بردارد .
شاگردان کسایی پور که در دیدار گذشته ی خود برابر شیمیدر تهران مغلوب شده بودند در اندیشه پیروزی برابر تیم کاشان و جبران شکست برابر شیمیدر بوده و با انگیزه ای مضاعف قدم به این میدان گذاشتند .تیم شهرداری در ابتدای این بازی از حریف کاشانی خود عقب افتاده و در سه دقیقه ابتدای بازی حتی یک امتیاز نیز کسب نکرد اما در ادامه یاران کسایی پور به خود آمده و موفق شدند با اختلاف ۷ امتیاز و با امتیاز ۲۳ بر ۱۶ کوآرتر اول را با پیروزی به پایان برسانند .
نماینده استان در کوآرتر  دوم ۱۹ بر ۱۷ از شهرداری کاشان شکست خورد اما در کوآرترهای سوم و چهارم با ارایه یک بازی تیمی، زیبا و تماشاگر پسند  به ترتیب با نتایج ۲۴ بر ۲۱ و ۲۷ بر ۲۱ پیروز شد و در مجموع با اختلاف ۱۴ امتیاز و نتیجه ی ۹۱ بر ۷۷ در خانه شهرداری کاشان به پیروزی دست پیدا کرد .
گفتنی است زوانکو بوژان بازیکن سابق تیم شهرداری اراک این فصل را برای کاشانی ها به میدان خواهد رفت و در این مسابقه  رو در روی تیم سابق خود قرار گرفته بود .
لازم به ذکر است در پایان هفته ششم ، شهرداری اراک با ۱۰ امتیاز در رده چهارم جدول ایستاده است .
نماینده استان هفته آینده میزبان تیم قدرتمند دانشگاه آزاد خواهد بود .

Print Friendly

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *