تقدیر از اعضای هیئت مدیره اسبق باشگاه شهرداری با حضور شهردار

photo_2016-09-22_11-23-39

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک؛ روز چهارشنبه مورخ ۳۱ شهریور ماه با حضور محمد ابراهیم عباسی شهردار واعضای هیئت مدیره باشگاه شهرداری در محل سالن جلسات شهرداری به پاس زحمات بی شائبه اعضای هیئت مدیره اسبق این باشگاه با اهدای لوح سپاس تقدیر و تشکر به عمل آمد.
محمد ابراهیم عباسی شهردار کلانشهر اراک در حاشیه این تجلیل با تشکر از زحمات اعضای سابق هئیت مدیره و همچنین آرزوی موفقیت برای اعضای جدید در سال جاری گفت: با توجه به این موضوع که تنها سه سال از تاسیس باشگاه شهرداری گذشته است، توانسته ایم در کشور به سطح کیفی بسیار بالایی دست پیدا کنیم و این مهم میسر نمی گردید مگر با سعی و تلاش اعضای هیئت مدیره؛ مدیر عامل و سایر عزیزان فعال در باشگاه که برای رشد و تعالی فرهنگ و ورزش باشگاه و استان  از هیچ تلاشی فروگذار نکرده اند و توانسته اند نام باشگاه شهرداری را در سطح کشور مطرح نمایند.
وی ادامه داد: با توجه به موفقیت های چشمگیر باشگاه شهرداری درعرصه قهرمانی و حرفه ای که خود باعث شادی و ایجاد انگیزه ورزشی در بین شهروندان اراکی شده است ،مسئولیت ما نیز برای حفظ این موفقیت ها و ادامه روند رو به رشد باشگاه بسیار سنگین شده  و باید اعضای فعلی و اسبق هیئت مدیره با همفکری یکدیگر همچنان به پیشرفت و تعالی فرهنگ و ورزش شهر اراک و استان کمک کنند.

شهردار کلانشهر اراک در ارتباط با تغییر هیئت مدیره باشگاه نیز افزود: با توجه به حجم کار هیات مدیره در پیگیری دیگر امورات حاضر در شهرداری و فشار کار به وجود آمده برای اعضای سابق و همچنین با مشورت کارشناسان و اهالی فن تصیم بر تغییر در هیئت مدیره گرفته شد اما همچنان از اعضای سابق هیئت مدیره  در تمامی امور استفاده خواهیم کرد.
وی افزود:در ادامه راه باید باشگاه به سطحی دست پیدا کند که در سال های آینده و با تغییر شهردار،اعضای شورای شهر ومدیریت باشگاه، همچنان باشگاه با قدرت به کار خود ادامه دهد .
عباسی در پایان گفت: امید می رود در سال های آتی شاهد رشد  روزافزون ورزش اراک در سطح کشور و رتبه های برتر در لیگ های مطرح باشیم.
متن تقدیر نامه تقدیمی به اعضای هیئت مدیره:

اکنون که در پرتو الطاف خداوند سبحان یکی از مقاطع ارزشمند خدمات خویش را در دوران مسئولیت خطیر حضور در هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک با سربلندی به پایان رسانده و آماده ادامه  خدمت در سنگر دیگری  از نظام مقدس جمهوری اسلامی هستید صمیمانه از دقت ، دلسوزی ، ارشادات وکمک های مؤثر جنابعالی که راهگشای ارائه خدمات مطلوبتر به فرهنگ و ورزش استان و باشگاه شهرداری  بوده تقدیر و تشکر نموده و به پاس تجلیل از زحمات خالصانه جنابعالی این لوح سپاس را تقدیم میداریم.

از درگاه ایزد منان موفقیت و سرافرازی بیش از پیش برای شما مسئلت دارم.

 

Print Friendly

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *