لیگ برتر والیبال ؛شهرداری اراک ۰ کاله مازندران ۳

img_1267

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک؛ نماینده استان در هفته نهم از سری مسابقات لیگ برتر والیبال کشور عصر امروز(پنج شنبه)۱۱ آذماه و از ساعت ۱۷ در سالن ۲۵۰۰ نفری امام خمینی (ره) در حضور بیش از ۲۰۰۰ هوادار خود  میزبان تیم ریشه دار کاله مازندران بود که در سه ست پیاپی مغلوب حریف خود شد.
تیم شهرداری اراک که اولین سال حضور خود در لیگ برتر والیبال را تجربه میکند امروز در برابر تیم با سابقه کاله مازندران که سابقه قهرمانی در لیگ برتر ایران و مسابقات آسیایی را در کارنامه خود دارد به میدان رفت.شاگردان بهروز عطایی موفق شدند در سه ست پیاپی و با نتایج ۲۵ بر ۲۲ ،۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر۲۰ شهرداری اراک را شکست داده و سه امتیاز کامل این مسابقه را به حساب خود واریز کنند.
شاگردان نقدی در این دیدار بار ها از رقیب خود پیش افتادند اما در حفط اختلاف امتیاز به وجود آمده موفق نبوده و با اشتباهات خود باعث شدند تا تیم کاله امتیازات را جبران کرده و بتواند پیروز این مسابقه شود.
گفتنی است تیم شهرداری حامد صدیق پاسور خود را به دلیل مصدومیت در دیدار برابر شهرداری ارومیه برای این مسابقه در اختیار نداشت و این خود مزید بر علت این شکست بود.
قضاوت این دیدار را مرتضی اکرمی به عنوان داور اول و مرتضی علایی به عنوان داور دوم بر عهده داشتند  و  محمود حداد نیز ناظر این مسابقه بود.

نماینده استان هفته آینده در خانه میزبان خاتم اردکان خواهد بود.

Print Friendly

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *