شهرداری اراک ۲ صبای قم ۱؛جوانان شهرداری صدر نشین را به زانو در آوردند

photo_2016-11-17_21-38-59

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک؛ نماینده استان در هفته پنجم ار سری رقابت های لیگ دسته اول فوتبال جوانان کشور عصر امروز(پنج شنبه)۲۷ آبان ماه و از ساعت ۱۴:۳۰ در مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد میزبان تیم صدر جدولی صبای قم بود که موفق شد با نتیجه ۲ بر ۱ این تیم را از پیش رو بردارد و به رتبه دوم حدول صعود کند.
جوانان شهرداری در ابتدا از حریف خود عقب افتادند اما با تعویض های هجومی مربی خود و همچنین درخشش علیرضا رجبی مقدم در درون دروازه که چند موقعیت صد در صدی گل را از صبایی ها گرفته و مهاجم خود علیرضا دستجانی موفق شدند گل خورده را جبران کرده و حتی از حریف خود پیش بیفتند و در نهایت موفق شدند تا با نتیجه ۲ بر ۱ تیم صدر جدولی صبای قم را از پیش روی خود برداشته و به رتبه دوم جئول صعود کنند.
در این دیدار تیم شهردای با ترکیب علیرضا رجبی مقدم در درون دروازه، رضا حسینی ، یزدان یوسفی، سبحان میرزایی، علی عباسی،محمد عابدی، علیرضاپوردکان، محمدهاشمی، امیراصلانی، مهدی سجادی و علیرضا دستجانی به میدان رفت.
هدایت تیم جوانان شهرداری را علیرضا علیدادی برعهده دارد.

Print Friendly

1 نظر

  1. درویش

    انشالله که با حمایتی که جناب شهردار از تیمهای ورزشی میکنند به لیگ برتر صعود میکنیم
    و جا دارد از شهردار محترم و ورزش دوست اراک که با تمام توان و با تعصب خاص تیمهای شهرداری را حمایت میکند تقدیر و تشکر فراوان کنیم وقعا خسته نباشید

    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *