نایب قهرمان در اراک زمین گیر شد

photo_2016-10-27_23-52-05

تیم بسکتبال شهرداری اراک در هفته سوم رقابتهای لیگ برتر بسکتبال با ارائه نمایشی برتر مقابل تیم مدعی نفت آبادان به پیروزی رسید.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک، نماینده بسکتبال استان در این دیدار که از ساعت ۱۶ امروز در سالن امام خمینی(ره) اراک برگزار شد، کوارتر نخست مسابقه را پایاپای با حریف آغاز کرد و در پایان این کوارتر این آبادانی ها بودند که به دو امتیاز برتری رسیدند. ۱۹-۱۷ حاصل تلاش دو تیم در پایان کوارتر نخست بود.

اما در کوارتر دوم شاگردان محمد کسایی پور آهسته آهسته برتری خود را برحریف قدرتمند خود دیکته کردند و توانستند در پایان نیمه اول به ۶ امتیاز برتری مقابل حریف دست یابند. دو تیم در پایان کوارتر دوم با حساب ۴۵-۳۹ به سود شهرداری به رختکن رفتند.

در کوارتر سوم نیز روند مسابقه به سود شهرداری اراک پیش رفت و اختلاف دو تیم باز هم بیش از پیش شد.یاران شهرداری در پایان این کوارتر توانستند حاشیه امنیت بسیار مناسبی با حریف ایجاد کنند و با ۱۳ امتیاز برتری به استقبال کوارتر آخر بروند. ۶۷-۵۴ نتیجه این دیدار در پایان کوارتر سوم بود که به خوبی نشان می داد عملکرد شاگردان کسایی پور که مثل همیشه از حمایت بی وقفه هواداران خود برخوردار بودند، قابل ستایش بوده است.

در کوارتر پایانی نیز باز هم اختلاف بیشتر شد تا شهرداری بتواند مقابل یکی از تیم های مدعی این دوره به یک پیروزی مقتدرانه دست یابد. در پایان شاگردان کسایی پور موفق شدند مقابل حریفی که هر دو دیدار قبلی خود را با پیروزی سپری کرده بود به پیروزی قاطع ۸۶-۷۰ دست یابند و دومین پیروزی خود را به ثبت برسانند.

شهرداری هفته آینده می بایست در شیراز به مصاف تیم لوله آ اس شیراز برود.

Print Friendly

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *