شهرداری اراک۳ صالحین ورامین۱؛ جوانان شهرداری ستاره های ورامین را خاموش کردند

photo_2016-11-02_22-19-18-2

شهرداری اراک صالحین ورامین را با نتیجه ۳ بر ۱ شکست داد.
به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک، نماینده استان مرکزی در هفته چهارم از سری مسابقات لیگ برتر والیبال عصر امروز (چهارشنبه)۱۲ آبان و از ساعت ۱۷ در سالن ۲۵۰۰ نفری امام خمنی(ره) در حضور بیش از ۲۰۰۰ هوادار خود در برابر صالحین ورامین به برتری ۳ بر ۱ دست یافت تا اولین پیروزی خود را جشن بگیرد.
شاگردان علی نقدی که در سه دیدار گذشته خود در عین شایستگی شکست خورده بودند در این دیدار با انگیزه بالا و برای کسب اولین پیروزی خود پیش چشم بیش از ۲۰۰۰ هوادار خود در برابر تیم قدرتمندی همچون صالحین ورامین که مهره هایی همچون حمزه زرینی،احسن ا.. شیرکوند،محمد محمد کاظم را در اختیار داشت صف آرایی کردند.
شهرداری اراک در حالی پیروز ست اول این مسابقه شد که دو تیم بسیار پایاپای امتیاز ها را کسب میکردند اما این نماینده استان مرکزی بود که موفق شد با توصیه های مربی خود با نتیجه ۲۵ بر ۲۱ اولین ست را کسب کند.
اما در ست دوم این تیم صالحین بود که با استفاده از تجربه بازیکنان خود موفق شد با نتیجه ۲۵ بر ۱۸ پیروز شود.
شاگردان نقدی در ست های سوم و چهارم با سرویس های هدفدار و دریافت های فوق العاده اجازه خود نمایی به ستاره های تیم ورامین را ندادند و حتی زمانی که بازیکنان ورامین از جمله احسن ا… شیرکوند رو به ایجاد حاشیه و تحریک تماشاگران خون گرم اراکی داشتند تمرکز خود را از دست نداده و با امتیاز های ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۳بر حریف خود چیره شدند و در مجموع ۳ بر یک این مسابقه را با پیروزی پشت سر گذاشتند.
تیم شهرداری با این پیروزی موفق شد اولین پیروزی تاریخ والیبال استان مرکزی را در لیگ برتر رقم بزند و فشار شکست های گذشته را از روی خود بردارد.هم اکنون شهرداری با ۴ امتیاز در رده چهارم جدول قرار دارد.
گفتنی است شهرداری اراک در هفته پنجم این مسابقات چهار شنبه ۱۹ آبان ماه میهمان هاوش گنبد خواهد بود.

Print Friendly

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *