شکست نزدیک نماینده اراک در هفته نخست؛ یک امتیاز ثمره اولین تجربه شهرداری در لیگ برتر والیبال

img_5975

تیم والیبال شهرداری اراک در نخستین تجربه لیگ برتری خود علی رغم ارائه عملکردی قابل قبول، مقابل تیم قدرتمند و باسابقه سایپا مغلوب شد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک، هفته نخست رقابتهای لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور جام شهدای منا، عصر امروز در نقاط مختلف کشور برگزار شد که در یکی از این دیدارها، نماینده تازه لیگ برتری شده استان مرکزی به مصاف تیم قدرتمند و مدعی سایپا رفت و در پایان با وجود ارائه عملکردی مناسب و در بسیاری از دقایق برتر نسبت به حریف، با حساب سه بر دو مغلوب شد.

ست اول این مسابقه با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ به سود سایپای تهران خاتمه یافت اما پس از این ست شاگردان نقدی به خود آمدند و توانستند دو ست بعدی مسابقه را از آن خود کنند. اراکیها ۲۶ بر ۲۴ و ۲۵ بر ۲۲ مقابل حریف به برتری رسیدند تا سالن لبریز از جمعیت شهیدان ثامنی اراک، غرق در شور و هیجان شود. اما سایپایی های باتجربه که از عملکرد شهرداری چی ها، متحیر شده بودند بیکار ننشستند و در ست چهارم عزمشان را جزم کردند تا اسیر شگفتی سازی یاران شهرداری نشوند و ست چهارم را ۲۵ بر ۱۷ از آن خود کردند تا کار به ست پنجم بکشد. در این ست نیز یاران شهرداری آغاز خوبی داشتند و حتی اختلافی دو امتیازی با رقیب نامدار خود ایجاد کردند اما در دقایق حساس ست پنجم تجربه سایپایی ها بر انگیزه اراکیها چربید و سرانجام سایپا توانست ۱۵ بر ۱۱ این ست را نیز از آن خود کند.

بدین ترتیب شهرداری اراک از هفته نخست مسابقات یک امتیاز و سایپا نیز از این هفته دو امتیاز کسب کردند.

Print Friendly

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *