مدیرعامل باشگاه شهرداری:از تحقیق و تفحص استقبال میکنیم

img_4670

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک؛ کنفرانس مطبوعاتی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک با حضور مدیرعامل و مربیان تیم های فوتبال،بسکتبال و والیبال این باشگاه عصر روز دوشنبه ۱۹ مهرماه در سالن جلسات باشگاه شهرداری برگزار شد.

محمد رضا عزیز محمدی:با آغوشی باز از موضوع تحقیق و تفحص استقبال خواهیم کرد.
محمد رضا عزیز محمدی مدیر عامل باشگاه شهرداری اراک در ابتدای این کنفرانس با اشاره به تغییرات به وجود آمده در هیئت مدیره باشگاه اظهار داشت: عملکرد هیات مدیره قبلی باعث ثبت افتخارات باشگاه شهرداری شد و خوشبختانه افراد توانمندی به عنوان هیات مدیره جدید باشگاه شهرداری معرفی شده اند که می توانند به پیشبرد اهداف باشگاه کمک کنند.
وی ادامه داد:اعضای قبلی دیگر تمایلی به حضور در هیات مدیره نداشتند و به همین دلیل شهردار نفرات جدید را برای هیات مدیره باشگاه معرفی کرد البته معرفی اعضا توسط شهردار بصورت کاملا قانونی صورت گرفته است چون شائبه ای ایجاد شده بود که بر اساس اساسنامه باشگاه اعضا هیات مدیره توسط مجمع انتخاب شوند ولی پس از آخرین بازنگری در اساسنامه حق مجمع به شهردار بعنوان رییس مجمع تفویض شد.
محمد رضا عزیز محمدی با اشاره به بحث تحقیق و تفحص از باشگاه از سوی شورا بیان کرد: خوشبختانه در طول عمر چهار دوره شورای شهر اراک تاکنون تحقیق و تفحص از هیچکدام از سازمان های زیر مجموعه شهرداری سابقه نداشته است و باشگاه شهرداری اولین مجموعه است که مورد تحقیق و تفحص قرار خواهد گرفت و این موضوع نشان دهنده دقت نظر اعضا شورا به بحث ورزش است.
وی افزود: آقایان آجرلو، آبایی، کلوانی، قریشی و خانم بهادری بهمراه یک نفر از بازرسی تحقیق و تفحص از باشگاه را انجام خواهند داد و ما نیز با آغوشی باز از این موضوع استقبال می کنیم.
عزیز محمدی بیان کرد: متاسفانه برخی از اعضای شورا در خصوص مباحث مالی باشگاه کم لطفی کرده و بیان کردند که حساب ها توسط باشگاه ارائه نشده است که این موضوع درست نیست و حساب های سال های پیش پس از تفریق بودجه ارائه شده است.
وی تاکید کرد: با توجه به اینکه فصل ورزشی از اول تیرماه تا آخر خرداد ماه سال بعد است، اطلاعات و حساب های مالی باشگاه کمی دیرتر از سایر سازمان های شهرداری به شورا ارائه می شود کما اینکه اسناد مالی سالهای ۹۲ و ۹۳ در اختیار شورا قرار گرفته است و در خصوص سال ۹۴ نیز اسناد در حال بررسی است که مستندات آن موجود است.
مدیر عامل باشگاه شهرداری اراک با بیان اینکه اضافه شدن تیم ها به باشگاه شهرداری بر اساس صلاحدید و نظر کارشناسی کارگروه ورزشی شورای شهر که زیر نظر کمیسیون فرهنگی و ورزشی قرار دارد صورت میگیرد تصریح کرد: هر ساله با توجه به بودجه مصوب شورا از سوی شورا پیشنهاداتی در خصوص اضافه شدن تیم ها به باشگاه شهرداری اراک ارائه می شود که تایید و نظر نهایی در خصوص تحت پوشش قرار گرفت تیم ها بر عهده شورای شهر است.
عزیز محمدی در ارتباط با پخش زنده مسابقات دو تیم لیگ برتری والیبال و بسکتبال در فصل جدید اظهار داشت: با توجه به حضور دو تیم والیبال و بسکتبال در لیگ برتر بدنبال پخش مستقیم بازی ها هستیم ولی قیمتی که صدا و سیما مد نظر دارد بالا است و اگر بتوانیم اسپانسر برای باشگاه جذب کنیم پخش مستقیم انجام خواهد شد و در غیر اینصورت اولویت های مهم تری وجود دارد.
عزیز محمدی با اشاره به تشکیل تیم بسکتبال شهرداری اراک در لیگ یک گفت: با اینکه از شش ماه پیش به هیات اعلام کرده بودیم در لیگ یک هم تیم داری خواهیم کرد هیات بسکتبال اقدام به تیم داری کرده است و این موضوع جز ایجاد نفاق کار دیگری از پیش نخواهد برد، ضمن اینکه کار هیات ها به هیچ وجه تیم داری نیست و می بایست به کشف استعداد ها و تربیت مربیان و داوران در سطح کشوری بپردازند.
وی ادامه داد:با این حال باشگاه شهرداری نیز نیم نگاهی به کشف استعداد در رشته های مختلف  دارد که حضور ۳۶۰ نوآموز والیبال با حضور استعداد یاب تیم ملی و و راه اندازی مدارس فوتبال و بسکتبال در این باشگاه خود گواه این موضوع می باشد.
محمدرضا عزیز محمدی با اشاره به سطح بالای مسابقات در لیگ برتر والیبال و بسکتبال اذعان داشت: در تیم ها ی لیگ برتری خود باید از بازیکنانی استفاده کنیم که پتانسیل بازی در سطح اول کشور را داشته باشند تا در مسابقات سر خورده نشویم و بتوانیم نتایج قابلی قبولی را کسب کرده و باعث شادی در بین شهروندان شویم.
عزیزمحمدی برنامه ریزی مناسب برای حضور موفق تیم والیبال شهرداری اراک  که برای اولین بار امسال در لیگ برتر حضور خواهد داشت  را امری واجب دانست و اظهار کرد: سطح بالای لیگ برتر والیبال با توجه به حضور بازیکنانی که دارای رنک جهانی هستند کار را برای هر تیمی دشوار می کند.
وی ادامه داد: در شرایطی که هزینه یک بازیکن ملی پوش که برابر با کل بودجه تیم والیبال شهرداری می باشد ،لازم بود از بازیکنانی در ترکیب تیم والیبال شهرداری استفاده شود که توان حضور در لیگ برتر را داشته باشند.

وی در پایان تصریح کرد: با توجه به نزدیکی آغاز مسابقات، با مسئولین تامین امنیت ورزشگاه جلساتی خواهیم داشت تا مشکلات پیش آمده برای خبرنگاران در فصل جاری تکرار نشود.
img_4670

Print Friendly

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *