شهرداری اراک برابر بعثت کرمانشاه شکست خورد

img_3748-recovered

تیم فوتبال شهرداری اراک مقابل بعثت کرمانشاه با نتیجه ۳ بر ۱ شکست خورد.
به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک ، تیم فوتبال این باشگاه در هفته پنجم از سری مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور  عصر امروز و از ساعت ۱۵:۱۵ در زمین چمن شهدای پنجم مرداد به مصاف تیم بعثت کرمانشاه رفت که این دیدار با نتیجه سه بر یک به سود نماینده کرمانشاه به پایان رسید.
در ابتدای این دیدار و در دقیقه ۱۰  با غافلگیری بازیکنان شهرداری، پدرام قاضی پور مهاجم بعثت کرمانشاه دروازه تیم شهرداری را باز کرد.

تیم فوتبال شهرداری اراک پس از دریافت این گل، حملات خود را بر روی دروازه تیم حرف بیشتر کرد تا اینکه بهنام کرمی در دقیقه ۲۵بازی با یک ضربه سر تماشایی نتیجه را به تساوی کشاند ، در ادامه نیمه اول این تیم شهردای بود که توپ و میدان را در اختیار داشت و چندین بار دروازه تیم کرمانشاهی را نیز تهدید کرد اما این موقعیت ها به ثمر ننشستند تا نیمه اول با تساوی ۱بر ۱ به پایان برسد.
در چهل و پنج دقیقه دوم این دیدار ، تیم بعثت کرمانشاه توسط  ایوب سلطانی پور در دقیقه ۶۳ بازی گل دوم  را به ثمر رساند.
در ادامه این دیدار متعادل دنبال  و در برخی دقایق دروازه ها نیز با تهدید روبرو می شد تا اینکه فرشاد باوند پور در دقیقه ۸۳ بازی با یک ضربه از پشت محوطه جریمه گل سوم تیمش را به ثمر رساند.
در دقایق باقی مانده نیز حملات پر فشار تیم شهرداری برای جبران گل های خورده بی نتیجه ماند تا این مسابقه با نتیجه ۳ بر ۱ به سود بعثت کرمانشاه به پایان برسد.
علیرضا هدایتی، دانیال باشنده، جعفر جعفری و آرمان سمیعی چهار داور این مسابقه بودند و اسماعیل عرب براقی نیز نماینده فدراسیون در این دیدار بود.
گفتنی است تیم فوتبال شهرداری اراک هفته آینده در شیراز میهمان برق نوین این شهر خواهد بود.
تیم فوتبال شهرداری اراک با ترکیب مهیار رحمانی، علی عبادی، یاسر گودرزی، محمد گرجی، احمد عربزاد، علیرضا رضایی، اشکان صالحی، رحیم نوری زاد، رسول علیپور، بهنام کرمی و مصطفی چتر آبگون در این مسابقه حاضر شد.
img_3748-recovered-jpg1

Print Friendly

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *