جدال صعود و سقوط کننده ها در هفته اول لیگ دسته دوم

transfer_windows

به گزارش وبسایت باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک ؛تیم فوتبال شهرداری اراک در اولین هفته از سری مسابقات لیگ دسته دوم کشور روز سه شنبه ۹ شهریور ماه و از ساعت ۱۷:۱۵ در اصفهان میهمان سپهر نقش جهان می باشد.
شهرداری اراک پس از حضور منسجم و قدرتمند در لیگ دسته سوم کشور با هدایت مربی بومی خود حسین عبدی موفق به کسب مجوز حضور در لیگ دسته دوم شد و در فصل جدید نیز همراه مربی جوان و آینده دار سال گذشته خود در اندیشه حضور پرقدرت در لیگ دسته دوم می باشد.
تیم شهرداری اراک باید در اولین دیدار از مسابقات لیگ دسته دوم مقابل سپهر نقش جهانی قرار بگیرد که امتیاز تیم  گیتی پسند اصفهان را در این فصل خریده است.
تیم گیتی پسند اصفهان فصل گذشته را در لیگ دسته اول حضور داشته ،اما با کسب نتایج  ضعیف و کسب رتبه هجدهم جدول رده بندی به لیگ دسته دوم سقوط کرده است.مدیران این باشگاه پس از سقوط به لیگ پایین ترتصمیم به فروش امتیاز خود داشتند و در پایان این امتیاز به تیم سپهر نقش جهان فروخته شد و این تیم با هدایت عباس سیمکانی فصل ۹۵-۹۶ را در لیگ دسته دوم حضور خواهد داشت.
حال باید منتظر سوت آغاز لیگ دسته دوم بوده تا ببینیم کدام تیم ها شرایط بهتر و ایده آلی را برای خود به وجود آورده اند و عزم خود را برای صعود به لیگ دسته اول جزم کرده اند.

Print Friendly

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *