پیام تبریک شهردار اراک به مناسبت صعود تیم والیبال به لیگ برتر والیبال کشور

مهندس محمدابراهیم عباسی با صدور پیامی؛ صعود غرورآفرین تیم والیبال به لیگ برتر والیبال را به مردم شریف استان مرکزی و شهر اراک تبریک گفت.

شهردار اراک در این پیام با اشاره به توانمندی بالای جوانان استان یادآور شد: جوانان شهر اراک قابلیت و توانمندی بسیار بالایی دارند و در همه عرصه‌ها شاهد حضور درخشان آنان در سطوح ملی و بین‌المللی هستیم.

مهندس عباسی با اشاره به صعود افتخارآمیز تیم والیبال به لیگ برتر بیان کرد: صعود سزاوارانه تیم والیبال نماینده شایسته شهر اراک به لیگ برتر والیبال کشور، نشان دهنده لیاقت و شایستگی ورزشکاران استان و شهر اراک است و امیدوار هستیم شاهد تکرار موفقیت‌های ورزش استان و خوشحالی مردم باشیم.

شهردار اراک با تاکید بر لزوم حمایت از ورزش شهر اراک ابراز داشت: بدون تردید با حمایت بیشتر و موثرتر از ورزشکاران و باشگاه‌های ورزشی، همواره نام اراک عزیز در ورزش ایران و جهان طنین‌انداز خواهد شد.

وی افزود: گسترش ورزش و تفریحات سالم در جامعه امری بسیار مهم است که موجب نشاط و پویایی جامعه می‌شود و مسئولان باید در این مسیر اهتمام داشته باشند.

شهردار اراک تاکید کرد: صعود تیم والیبال دلیران اراکی موجی از شادی و نشاط را در بین مردم استان به ویژه مردم شریف شهر اراک ایجاد کرد که این صعود سزاوارانه را به تمامی همشهریان تبریک عرض می‌نمایم.

Print Friendly

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *