هزینه های ورزشی سرمایه گذاری در آینده است

photo_2016-02-25_09-06-20هزینه های ورزشی سرمایه گذاری در آینده است
رئیس کمیسیون نظارت و سخنگوی شورای اسلامی کلانشهر اراک گفت: شورا تا به امروز تمام توان خود را در راستای حمایت همه جانبه از باشگاه به کار بسته است و در آینده نیز روندکار همین خواهد بود چرا که همگی معتقدیم هر چه هزینه در راه ورزش صورت گیرد سرمایه گذاری برای آینده است.
غلامعباس آجرلو  لازمه جامعه پویا، شاداب و بانشاط، را پرداختن به بحث ورزش دانست و بیان داشت:  باید در حوزه ورزش با تمام توان در کنار انجام کارهای فرهنگی حاضر باشیم و برای موفقیت روز افزون ورزش و بالاخص باشگاه شهرداری اراک تلاش کنیم.
وی تصریح کرد: امروز اگر شاهد موفقیت باشگاه هستیم این امر با حمایت های شورا محقق شده است که لازم می بینم به عنوان یکی از اعضای ورزشی شورا، از سایر اعضای محترم شورا نسبت به این مهم تشکر کنم.
آجرلو ادامه داد: در مورد تصویب بودجه برای باشگاه، مشکلاتی داریم اما هر چه نتایج باشگاه بهتر باشد و موفقیت های بیشتری نصیب باشگاه شود دست ما در شورا برای تعیین بودجه ای بالاتر و در خور باشگاه  بازتر خواهد بود و پیرو آن؛  نگاه ویژه اعضای شورا به ورزش را به دنبال خواهد داشت.
ریاست محترم کمیسیون نظارت شورای اسلامی گفت: نتیجه این نگاه ویژه می تواند اتفاقات مثبتی را به دنبال داشته باشد که  از جمله می توان به تحت پوشش قرار گرفتن رشته های بیشتر اشاره نمود.
غلامعباس آجرلو در پایان گفت: برای تعیین بودجه در سال آینده تلاش خواهیم کرد رقم بالاتری به باشگاه اختصاص دهیم و بزودی نیز جلساتی با روسای هیئت های ورزشی و مدیرعامل باشگاه برگزار خواهیم کرد تا بتوانیم در آینده از پتانسیل باشگاه در مسیر حمایت از رشته هایی که جایگاه مناسبی در ورزش کشور دارند، استفاده کنیم.
باشگاه عملکرد واقعا خوبی از خود به جای گذاشته است و روندی رو به رشد در رشته های مختلف داشته است که بدون شک تداوم این روند باعث می شود در آینده بتوانیم از ۲۰ نمره ای بالای ۱۸ به عملکرد آن بدهیم.
امیدوارم صنعت هم در کنار شهرداری به حمایت از ورزش بپردازد چرا که اعتقاد داریم باید در اراک از صنعت سبزبرخوردار باشیم که این موضوع میسر نمیشود مگر اینکه دست در دست هم در حوزه های مختلف من جمله ورزش قدم های موثر و عملیاتی برداریم و بکوشیم شهر اراک را بیش از پیش در حوزه ورزش به کل کشور معرفی کنیم.

Print Friendly

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *