نگاه ما بر این است که هم هیجان ورزش در اراک باشد هم بازیکن پروری عضو شورای اسلامی کلانشهر اراک می گوید:

photo_2016-03-06_10-00-09

نگاه ما بر این است که هم هیجان ورزش در اراک باشد هم بازیکن پروری
عضو شورای اسلامی کلانشهر اراک می گوید:
بازیکن های تیم بسکتبال شهرداری اراک اکثرا غیربومی هستند که این جالب نیست، دنبال این موضوع هستیم که این مسئله حل شود و حتی اگر به عدم کسب مقام منجر شود از نیروهای بومی استفاده کنیم.
گرچه الان تیم به اسم اراک در مسابقات شرکت می کند و هیجان آن برای ورزش اراک است ولی نگاه ما بر این است که هم این پارامتر وجود داشته باشد و هم از بومی ها استفاده کنیم.
علیرضا نور بهشت گفت: باشگاه باید دنبال توسعه رشته ها باشد و به سراغ رشته هایی برود که هم جوان پسند هستند و هم ذاتا گروهی هستند چرا که این رشته ها می توانند نشان دهند کار اجتماعی و گروهی تا چه میزان تاثیر گذار است.
نوربهشت ادامه داد: در یک سال گذشته، تعداد ورزشهای تحت پوشش باشگاه را اضافه کردیم تا افراد بیشتری زیر چتر باشگاه فعالیت کنند. باشگاه می بایست عملکرد ریالی و عملیاتی خود را به زودی نزد شورا بیاورد تا بتوانیم در مورد آن قضاوت کنیم و نمره دهیم، در حال حاضر نمره دادن به عملکرد باشگاه ممکن نیست چرا که نمی دانیم نسبت به اهدافمان باشگاه چه عملکردی داشته است.
وی اضافه کرد: در مجموع به نظر من بهتر است پولی که شهرداری صرف باشگاه می کند برای ورزشهای عمومی و سطح محلات صرف شود و باشگاه روی آموزش بچه های شهر در کوچه ها و محلات کار کند و میان آنها مسابقه برگزار کند تا استعدادها شناسایی شوند که این موضوع می تواند منجر به قهرمان پروری نیز شود. گرچه قهرمان پروری وظیفه تربیت بدنی است و ما باید بیشتر به ورزش همگانی بپردازیم و می بایستی این هزینه ها صرف زیرساخت ها شود تا باشگاه.

Print Friendly

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *