مراسم اغاز به کار مدرسه فوتبال شهرداری اراک

img_5589

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک عصر دیروز در محل زمین چمن مصنوعی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری مراسم اغازبه کار مدرسه فوتبال شهرداری با حضور شهردار؛ رئیس کمیسیون فرهنگی ورزشی شورای اسلامی کلانشهر اراک و بیش از ۳۰۰ خانواده از ورزشکاران انجام شد.

در ابتدای این مراسم سرپرست باشگاه شهرداری ضمن خیر مقدم به حاضرین  با ارائه گزارش عملکردی از نحوه اجرایی و برنامه های در دستور کار باشگاه نوید پیدایش و گستره ورزش را در بین ورزشکاران اعلام داشت.

محمد عسکری با اشاره به برگزاری مسابقات محلی و دسته جات در جام رمضان و همچنین راه اندازی مدارس تابستانه در ترم تابستان جهت اوقات فراغت جوانان از حضور پرشور شهروندان قدردانی نمود.

رئیس کمیسیون فرهنگی ورزشی شورای اسلامی شهر هم در ادامه صحبت های سرپرست باشگاه شهرداری این اقدام شهرداری را تحسین نموده و با اعلام رضایت از عملکرد صحیح باشگاه در جهت ایجاد و سازماندهی فضای مناسب برای پرورش و استعداد یابی در کنار آموزش اخلاقی تقدیر نمود وی اظهار داشت باشگاه شهرداری به عنوان خانواده دوم نوجوانان و جوانان نقش بسزایی در شکل گیری و رشد فکری جوانان دارد که باید به صورت صحیح زیر نظر مربیان مجرب و دوره دیده کنترل گردد.

شهردار اراک نیز با تقدیر از برگزاری هرچه بهتر این دوره از مدارس عنوان نمود در بحث ارتقاء بستر در سایر نقاط شهر و تاسیس سالن ها و امکانات ورزشی شرایط هرچه بهتر را برای شهروندان فراهم خواهیم نمود.

در پایان این افتتاحیه با حضور پیشکسوتان مطرح استانی  این رشته محبوب و هنرجویان سوت آغاز به کار این مدرسه از توسط شهردار اراک به صدا درآمد.img_6112 copy-of-img_5857 copy-of-img_5718 img_5589 img_5645 img_5399 img_5389 copy-of-img_6013 copy-of-img_5988 %db%b2%db%b0%db%b1%db%b8%db%b0%db%b6%db%b2%db%b4_%db%b1%db%b8%db%b3%db%b4%db%b1%db%b9

Print Friendly

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *