محمدرضا عزیز محمدی مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک: با قدرت در لیگ های امسال حضور خواهیم یافت

IMG_3021

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک،تیم های زیر مجموعه این باشگاه تمرینات خود را برای حضور هرچه قدرتمندتر در فصل جدید آغاز کرده اند.
محمدرضا عزیز محمدی مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک در گفتگو با وبسایت این باشگاه، در ارتباط با نزدیک شدن فصل مسابقات و حضور تیم های باشگاه شهرداری در لیگ های برتر کشور گفت:با توجه با جلسات برگزار شده و هماهنگی های صورت گرفته در هیئت مدیره باشگاه و کمیته های فنی ، تیم های والیبال و فوتبال تمرینات خود را آغاز کرده اند و تیم بسکتبال نیز برای حضور در فصل ٩۵،٩۶ به زودی تمریناتش را آغاز خواهد کرد.
عزیز محمدی با اشاره به تصویب بودجه باشگاه در صحن شورای شهر برای سال ۱۳۹۵ اظهار داشت:بودجه پنج میلیارد و هفتصد میلیون تومانی برای سال ٩۵ تصویب شده است که این مبلغ با توجه به تعداد تیم های زیر مجموعه باشگاه مبلغ چشمگیری نیست و باید با برنامه ریزی و انجام کارشناسی های لازم، این بودجه به درستی بین رشته های مختلف تقسیم گردد.
مدیر عامل باشگاه شهرداری ادامه داد:با توجه به نتایج کسب شده در فصل گذشته توسط تیم بسکتبال و همچنین صعود تیم والیبال به لیگ برتر و تیم فوتبال به لیگ دسته دوم کشور،انتظارات از تیم های زیر مجموعه باشگاه بسیار بالا رفته است و برای کسب موفقیت های گذشته و پیشرفت باشگاه در فصل آتی نیازمند کمک مسئولین ،ورزشکاران و تمامی هواداران میباشیم که این مهم ،در غیر این صورت ممکن نخواهد شد.
وی با اشاره به تمدید قرارد داد حسین عبدی سرمربی تیم فوتبال و علی نقدی سرمربی تیم والیبال برای فصل جدید اظهار داشت:مذاکرات برای حفظ سرمربی فصل پیش تیم بسکتبال نیز همچنان ادامه دارد و قرارد داد کسایی پور نیز در هفته آتی منعقد خواهد شد.
عزیز محمدی در پایان خاطر نشان کرد:یارگیری تیم ها برای حضور هر چه قدرتمند تر در فصل جدید زیر نظر سرمربی و کمیته های فنی آغاز و با گزینه های خوبی در سطح استان و کشور نیز توافقاتی صورت پذیرفته است.

Print Friendly

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *