لیگ دسته یک والیبال و گام نهایی تا لیگ برتر

لیگ دسته یک والیبال و گام نهایی تا لیگ برتر
دیدارهای برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ دسته یک والیبال مردان روز یکشنبه نهم اسفندماه برگزار می شود و دو تیم کاله جوان و شهرداری بجنورد اگر فاتح این مسابقات باشند، امیدشان برای صعود به دیدار نهایی حفظ می شود.
به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک، دو دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی بیست و چهارمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک کشور یادواره ۲۰۰ شهید والیبالیست ایران روز یکشنبه نهم اسفندماه در شهرهای بجنورد و ساری پیگیری می شود.
این مرحله از رقابت های لیگ دسته یک به صورت دو برد از سه مسابقه برگزار می شود و در نهایت دو تیم فاتح این مرحله به دیدار نهایی لیگ دسته یک صعود می کنند و مجوز حضور در لیگ برتر سال آینده را نیز به دست می آورند.
تیم شهرداری بجنورد در نخستین دیدار دور برگشت میزبان شهرداری اراک خواهد بود. دیدار رفت این تیم ها، سه بر دو به سود نماینده اراک شد
از سوی دیگر شهرداری اراک در تلاش برای کسب دومین پیروزی و مجوز صعود به دیدار نهایی است و با تمام توان به مصاف حریف در دیدار غیر خانگی خواهد رفت.
در دومین دیدار این مرحله تیم های سازمان عمران شهرداری ساری و کاله جوان در ساری به مصاف یکدیگر می روند.
سازمان عمران شهرداری ساری در دیدار رفت که روز چهارشنبه در محمودآباد برگزار شد، در دیداری سنگین، سه بر دو میزبان خود کاله جوان را شکست داد و حالا در دیدار خانگی امید زیادی به کسب دومین برد و صعود به دیدار نهایی دارد.
اما کاله جوان برای رسیدن به این مرحله تلاش زیادی کرده است و پس از صدرنشینی در دور مقدماتی گروه چهارم، موفق به حذف تیم های لاستیک بارز کرمان و رعد پدافند اصفهان شده است و حریف ساده ای برای سازمان عمران شهرداری ساری نخواهد بود.
اگر نتایج دیدارهای دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ دسته یک به گونه ای باشد که حریفان از نظر تعداد برد، یک بر یک مساوی شوند، بازی های سوم روز چهارشنبه ۱۲ اسفندماه در شهرهای اراک و محمودآباد برگزار خواهد شد.

برنامه دو دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ دسته یک به قرار زیر است:
بجنورد، ساعت ۱۶: شهرداری بجنورد – شهرداری اراک
ساری، ساعت ۱۶: سازمان عمران شهرداری ساری – کاله جوان

همچنین گفتنی است بر اساس اعلام سازمان لیگ، اسامی داوران و ناظران این دیدارها به قرار زیر است:

بجنورد، ساعت ۱۶: شهرداری بجنورد – شهرداری اراک
داور اول: اصغر حاج کاظمی، داور دوم: داود نافعی و ناظران: محمد حسین شفقی و علی یاوری

ساری، ساعت ۱۶: سازمان عمران شهرداری ساری – کاله جوان
داور اول: مسعود یزدانپناه، داور دوم: اسماعیل رزقی و ناظران:محمود حداد و حسین پورکاشیان

Print Friendly

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *