عملکرد باشگاه ورزشی شهرداری اراک رضایت بخش بوده است

Untitled

شهردار اراک با اشاره به نتایج به دست آمده از تیم‌های باشگاه شهرداری اراک رضایت خود و مجموعه شورای شهر را از باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک اعلام کرد.
به گزارش تابناک مرکزی، محمدابراهیم عباسی شهردار اراک عصر امروز در نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه با اشاره به عملکرد تیم‌های ورزشی باشگاه شهرداری اراک اظهار داشت:تعداد ۱۰ الی ۱۲ تیمی که در باشگاه شهرداری هستند در فصل گذشته عملکرد خوبی داشتند و ما از آنها راضی هستیم.
وی افزود: مجموعه شهرداری و شورای شهر همیشه و در همه حال حامی تیم‌های ورزشی باشگاه شهرداری اراک بوده‌اند و در هر زمان آنها را حمایت کرده‌اند.
شهردار اراک با اشاره به موفقیت تیم‌های ورزشی باشگاه شهرداری اراک گفت: کسب عنوان چهارمی تیم بسکتبال در لیگ برتر در سال اول حضور در لیگ برتر برای نخستین بار از افتخارات این تیم است که بایداز بازیکنان و مربیان تیم بسکتبال باشگاه شهرداری اراک تقدیر و تشکر کرد.
عباسی خاطرنشان کرد: از دیگر افتخارات تیم‌های باشگاه شهرداری اراک می‌توان به صعود تیم والیبال باشگاه شهرداری به لیگ برتر، صعود تیم فوتبال باشگاه شهرداری به لیگ دو و قهرمانی تیم هاکی در لیگ برتر برای دومین سال پیاپی اشاره کرد.

Print Friendly

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *