صعود حسین عبدی از لیگ مربیان

۱۲۲۴۷۹

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک؛ پس از برگزاری نظر سنجی بین مربیان تیم های مطرح و تحت پوشش باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک در نهایت حسین عبدی علی رقم رقابت نزدیک خود با ابوالفضل یوسفی سرمربی تیم هاکی شهرداری اراک؛  پیشتاز و با بیشترین رای مثبت سکو  نشین این نظر سنجی شد.

 که البته گفتنی است هدف از این سنجش  مقیاس مربیان ارزنده با یکدیگر نبوده بلکه میزان رضایت مندی شهروندان و ورزشکاران در بخش ورزشی مورد علاقه شان معیار اصلی بوده  است و اینکه نوع نگرش ها به سوال مطرح شده مسلما هم سطح نیست و اگر بنا بود مربیان در یک رشته مورد سنجش قرارگیرند باشگاه شهرداری در یک ورزش پر طرفدار به طور اختصاصی چند مربی و چندین تیم می بایست راه اندازی می کرد.

در نتیجه انتقادات و پیشنهادات در هر فعالیتی بجاست و محترم و هم اینکه دوستداران باشگاه شهرداری و سایر بزرگان اهمیت میدهند به بحث ها و کلیه بخش های مورد فعالیت و بطور ذره بینی از زیر نگاه ها می گذرد جای تقدیر و قدر دانی دارد و این افتخاریست که از سوی شهروندان و جامعه ورزش مدالش بر سینه باشگاه ورزشی شهرداری برچسب خورده است. در نهایت حسین عبدی سرمربی تیم فوتبال باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک که چندی نیست بر سر دست های هوادارن به جهت صعود تیمش به لیگ دسته دوم کشور غلت می خورد در بین مربیان نیز با بالاترین نمودار نظر سنجی باز هم صعود کرد.

باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک هچنین بر خود لازم می داند در عین خلوص نیت و با تمام احترامی که برای مربیان ملی فعال در باشگاه همچون آقایان کسایی پور؛ نقدی،یوسفی که از مهمترین ارکان تیمداری برای باشگاه شهرداری در سطح کشور می داند؛ تقدیر و قدردانی خود را اعلام می کند.

Untitled

Print Friendly

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *