شهردار اراک در حاشیه تجلیل از دو ملی پوش نوجوان اراکی گفت: باشگاه شهرداری نشان داد ورزش استان حرف های زیادی برای گفتن دارد.

img_0730

در روز یکشنبه مورخ ۲۷ فروردین ماه سال جاری با حضور شهردار محترم کلانشهر اراک؛ ریاست؛ مدیر عامل و اعضای محترم هیات مدیره باشگاه؛ ریاست هیات والیبال استان مرکزی و دو ملی پوش نوجوان والیبالیست شهرداری به همراه خانواده گرامیشان به رسم آئیین تجلیل صورت گرفت.

در این مراسم که به سبب حضور دو ورزشکار نوجوان سرکار خانم زهرا کریمی و آقای سهیل کمال آبادی که پس از گذراندن مراحل انتخابی اردوی تیم ملی و انتخاب شایسته آنها در تیم ملی جای گرفتند؛ از طرفی باعث ایجاد انگیزه در بین سایر جوانان استان گشته بود و از سویی تندیس باشگاه و نام شهرداری اراک را در سطح ملی و کشوری به معرض نمایش در آورده بودند از جانب مسئولین باشگاه و مربیان آنها که حامی اصلی این ورزشکاران بودند تقدیر و تشکر شد.

در ابتدای این حضور مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک ضمن خیر مقدم به مدعوین و افتخار آفرینی به بازیکنان ملی پوش خود با ارائه گزارشی از آکادمی والیبال باشگاه و نحوه تست گیری تا حضور دو ورزشکار نوجوان در تیم ملی؛ از داشتن چنین پتانسیل هایی در استان و شهر اراک علی الخصوص باشگاه شهرداری استقبال کرد.

در ادامه محمد ابراهیم عباسی شهردار کلانشهر اراک نیز گفت: با کمال تاسف استان مرکزی و شهر اراک در زمینه ورزش بسیار ضعیف عمل کرده است و متولیان این امر عمل کرد قابل قبولی را از خود ارائه نکرده اند. استانی با این عظمت که به عنوان چهارمین استان از نظر صنعتی در کشور است متاسفانه در امر ورزش بسیار عقب است.

شهردار اراک ادامه داد: شورای دوره چهارم تصمیم بر احداث باشگاهی گرفت و علی رغم همه مشکلات سال ۱۳۹۲ باشگاه به ثبت رسید و موفق شد بعد از گذشت حدود ۳ سال به باشگاهی توانمند در تمام سنین از پایه تا قهرمانی در رشته های مختلف اعم از بسکتبال، والیبال، هاکی، کاراته و … مبدل شود و امیدواریم که بتوانیم این راه را همچنان ادامه دهیم.با حضور باشگاه شهرداری آرام آرام ورزش استان در حال خود نمایی در کشور است و تا به اینجا نشان داده که استان مرکزی نیز در ورزش حرف های بسیاری برای گفتن دارد.

محمد ابراهیم عباسی در پایان اظهار داشت: امیدواریم شورای شهر آینده نیز از این باشگاه حمایت کرده تا بتوانیم استعداد هایی که در استان وجود دارد را به ورزش کشور معرفی کنیم.

Print Friendly

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *