شهرداری اراک از حضور در جمع چهار تیم برتر مسابقات لیگ برتر بسکتبال با ویلچر جا ماند

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک، تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری اراک امسال دومین فصل حضور متوالی خود در بالاترین سطح رقابت‌های باشگاهی بسکتبال با ویلچر کشور را تجربه می‌کرد با قبول دو شکست برابر مخابرات اصفهان از صعود به مرحله نیمه نهایی بازماند و به کار خود در این مسابقات پایان داد.
بعد از کسب نتایج قابل قبول تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری اراک در دوره قبلی رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور که منجر به کسب مقام پنجمی در سال ۱۳۹۳ شد، تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری اراک در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های در هفته نخست آبان ماه در مرحله مقدماتی با قرار گرفتن در گروه نخست مسابقات با تیم های ایثار ماهان تندیس قم قهرمان فصل گذشته این مسابقات، هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولان زنجان و آلومینیوم المهدی همگروه شد.
در دور نخست مسابقات که به میزبانی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک برگزار شد تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری اراک برابرتیم های هیئت زنجان، ایثار ماهان تندیس قم و آلومینیوم المهدی هرمزگان به پیروزی دست یافت تا با سه برد در پایان مرحله نخست دور مقدماتی مسابقات لیگ برتر بسکتبال با ویلچر در صدر جدول گروه اول مسابقات قرار بگیرد.
تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری اراک در دور برگشت مرحله مقدماتی لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه های کشور که ۲۱ آبان ماه به میزبانی هرمزگان برگزار شد برای صعود به تنها یک پیروزی از سه دیدار خود احتیاج داشت با کسب دو پیروزی و یک شسکت همراه با تیم ماهان تندیس قم جواز صعود به مرحله دوم گروهی لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه های کشور را کسب کرد.
در مرحله سوم رقابت های لیگ برتر بسکتبال با ویلچر که در قالب دو گروه چهار تیمی به میزبانی شهرهای قم و اصفهان برگزار شد تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری اراک در گروه اول این رقابت ها با تیم های ماهان تندیس قم، شهرداری آمل و شهرداری تبریز همگروه بود.
در مسابقات گروه اول رقابت های لیگ برتر بسکتبال با ویلچر به میزبانی شهر مقدس قم برگزار شد، تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری اراک با کسب یک پیروزی برابر تیم شهرداری تبریز و دو شکست برابر تیم های شهرداری آمل و ماهان تندیس قم با کسب چهار امتیاز بعد از تیم های شهرداری آمل و ایثارماهان تندیس قم در جایگاه سوم جدول رده بندی قرار گرفت تا برای صعود به جمع چهارتیم برتر این رقابت ها چشم به دور برگشت مرحله سوم داشته باشد.
در دور برگشت مرحله سوم  مسابقات بسکتبال با ویلچر که به میزبانی باشگاه فرهنگی  ورزشی شهرداری اراک برگزار شد تیم شهرداری اراک مقابل شهرداری آمل پیروز شد و برابرشهرداری تبریز و ماهان تندیس قم شکست خورد تا در نهایت به عنوان تیم سوم این گروه در مرحله پلی آف این دوره از بازی های لیگ برتر بسکتبال با ویلچر با تیم مخابرات اصفهان مصاف کند.
تیم شهرداری اراک در سالن جانبازان و معلولین شهر اراک در نخستین دیدار برابر نماینده اصفهان مغلوب  شد. تیم صعود کننده ازسه بازی به دو برد احتیاج داشت و در دیدار دوم تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری اراک در اصفهان برای دومین بار مغلوب تیم مخابرات اصفهان شد و از حضور در مرحله نیمه نهایی بازماند.
تیم های ماهان تندیس قم، ملی حفاری خوزستان، شهرداری آمل و مخابرات اصفهان چهار تیم حاضر در مرحله نیمه نهایی بودند.

Print Friendly

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *