در فعالیت های باشگاه بازهم جای کار برای از این بهتر شدن وجود دارد

photo_2016-03-06_10-00-09

عضو محترم شورای اسلامی کلانشهر اراک خبر داد:
باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک  در طول فصل جاری عملکرد خوبی از خود به جای گذاشته است  که شور و نشاط  ایجاد شده در میان جوانان اراکی یکی از نشانه های این عملکرد است.
دکتر محمد علیمرادی گفت: باشگاه از لحاظ مالی توان محدودی دارد و طبعا نمی تواند در همه رشته ها فعالیت کند و قدرتمند ظاهر شود نتیجتاً اگر این توان روی چند رشته مشخص متمرکز شود حاصل بهتری خواهد داشت چرا که با بالا رفتن تعداد رشته ها کارایی پایین می آید و با توجه به اینکه رسالت باشگاه ورزش قهرمانیست ممکن است تعدد زیاد رشته ها مانع این امر شود.
علیمرادی افزود: در مجموع برای باشگاه نمره ۱۵ را از بیست در نظر میگیرم و معتقدم در رشته های موجود و فعالیت های باشگاه بازهم جای کار برای از این بهتر شدن وجود دارد.
وی ادامه داد: از موقعی که آقای عزیزمحمدی کار مدیریت باشگاه را تحویل گرفته اند شاهد عملکرد خوبی از باشگاه بوده ایم و این نشان می دهد عملکرد ایشان مناسب بوده است و باشگاه در راستای اهداف خود به خوبی گام برداشته است.
برخلاف بسیاری که معتقدند باشگاه باید در زمینه ورزش همگانی فعالیت کند باید بگویم که این از وظایف سازمان فرهنگی ورزشی است و باشگاه صرفا می بایست به دنبال توسعه ورزش قهرمانی باشد.
من حیث المجموع معتقدم حضور باشگاه در عرصه تیمداری درست و مثبت بوده است چرا که وقتی در زمینه ورزش وارد می شویم بایستی ثمرات و دستاوردهای این ورود را لحاظ کنیم که یکی از مهمترین ثمرات آن پیشرفت های فرهنگی است و دیگر ثمره آن نیز نشاطی است که در جوانان شهر ایجاد می شود که هردوی این موارد اهدافی هستند که ما به دنبال آن هستیم.
محمد علیمرادی همچنینن تصریح کرد: شهرداری با تیمداری به دنبال اهداف اقتصادی نیست و دستاوردهای فرهنگی و اجتماعی باشگاه برای ما بسیار مهم تر از سایر مسائل است و همین شور و نشاط ایجاد شده در شهر برای ما کافیست
بودجه باید طوری لحاظ شود که بیشترین میزان به رشته هایی تعلق بگیرد که اثربخشی و اقبال عمومی بیشتری دارند و در میان مردم محبوب تر هستند.
باشگاه به نسبت بودجه ای که برای آن گذاشته شده و بضاعتی که داشته عملکرد عالی ای از خود به جای گذاشته است.

Print Friendly

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *