حضور بانوان والیبالست اراکی در مسابقات جوانان کشور

photo_2016-08-01_14-20-10

سری مسابقات والیبال بانوان نوجوانان کشور

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک؛ سری  مسابقات والیبال بانوان نوجوانان کشور از مورخ ۲۵/۴/۱۳۹۵ در ۳ منطقه  کشور با حضور ۳۰ تیم آغاز شد و پس از ۱۴ روز  با شناخت تیم های برتر به کار خود پایان داد.

منطقه ۱:  کردستان؛ آ غربی؛ آ شرقی، اردبیل، همدان؛ زنجان ؛ کرمانشاه؛ ایلام؛ قزوین؛ گیلان

منطقه۲: کاشان؛ بوشهر؛ فارس؛ هرمزگان؛ اصفهان؛ یزد؛ کرمان؛ لرستان؛ مرکزی؛ قم و البرز

منطقه ۳: سیستان بلوچستان؛ خراسان جنوبی؛ تهران؛ خراسان رضوی؛ خراسان شمال؛ گلستان؛ مازندران؛ سمنان ؛کهکیلویه و بویراحمد

که تیم مرکزی در منطقه ۲ قرار گرفت و در دو گروه ۵ و ۶ تیمی با هم به رقابت پرداختند.

در این سری از بازی ها بانوان اراکی در دیدار مقابل تیم های یزد،هرمزگان و کرمان با نتیجه ۳ بر ۱  و در بازی مقابل بوشهر با کسب نتیجه ۳بر صفر پیروز میدان بودند و تنها در یک دیدار گروهی خود مقابل فارس با نتیجه ۳بر ۱ مغلوب حریف خود شدند و به عنوان تیم دوم گروه خود به مرحله بعد راه یافتند.

تیم مرکزی در مرحله دوم بصورت ضربدری با گروه دوم مقابل تیم اصفهان قرار گرفت که نتیجه را ۳بر صفر به حریف خود واگذار کرد و در دیدار رده بندی نیز مقابل تیم فارس با نتیجه ۳بر صفر بازی را واگذار کردو به قام چهارم گروهی دست یافت.

لازم به ذکر است تیم برتر چهارم گروهی نیز با تشخیص کمیته فنی و فدراسیون والیبال به دسته برتر صعود خواهد کرد.

شایان ذکر است تیم مرکزی در این دوره از بازی ها با حضور سرمربی توانمند خود خانم مریم قاسمی ؛ ۱۲ بازیکن که ۱۰ بازیکن آن از تیم شهرداری اراک بودند در میدان حضور داشت.

بازیکنان باشگاه شهرداری اراک حاضر در این تیم عبارتند از:اسراء ورمزیاری؛ یگانه یوسفی اصل؛ بهاره نعمتی؛ ساغر پیرجمالی، الیکا دهداری؛ نسترن ابراهیم زاده؛ صدف فتحی؛ فاطمه داود آبادی؛ درسا بهرامی نژاد، زهرا کریمی

Print Friendly

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *