تیم فوتبال شهرداری اراک در لیگ دسته سه فوتبال کشور رقیب تهرانی خود را گلباران کرد.

photo_2016-05-18_10-50-31

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک؛ در این دیدار که  از ساعت ۱۷ دیروز در ورزشگاه ۵ مرداد اراک آغاز شد شهرداری توانست ایرانداد تهران را با نتیجه ۵-۲ بدرقه کند.

در این دیدار که شهرداری اراک نیاز مبرمی به برد داشت، بازیکنان این تیم شهرداری  بازی را هجومی آغاز کردند و در دقیقه ۴۰ مسابقه توسط محسن حنیفی به گل رسیدند و ۵ دقیقه بعد نیز نوبت رحیم نوری زاد بود تا دروازه ی ایرانداد را باز کند و بازی در نیمه اول با نتیجه ۲ بر ۰ ه سود شهرداری به پایان رسید.

در آغاز نیمه ی دوم باز هم این بازیکنان شهرداری اراک بودند که توسط رحیم نوری زاد در دقیقه ۵۰ به گل رسیدند و خیال خود را از پیروزی در این دیدار راحت کردند.

اراکی ها که تشنه ی پیروزی در این دیدار بودند در دقیقه ۶۵ نیز توسط قادر افکاری به گل رسیدند و این پایان کار نبود؛  مصطفی چترآبگون در دقیقه ۸۷  نیز گل پنجم و پیروزی بخش اراکی ها را از روی نقطه ی پنالتی به ثمر رساند تا با پیروزی پرگل ۵-۲ امیدواری بیشتری به صعود داشته باشند.

گفتنی است شهرداری اراک با این سه امتیاز ۲۳ امتیازه شد و فقط سه امتیاز تا صدر جدول فاصله دارد و با این پیروزی در رده ی سوم جدول جای گرفته است.

Print Friendly

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *