تیم فوتبال شهرداری اراک در اردوی آماده سازی

شهرداری اراک همانند اکثر تیم‌های حاضر در لیگ به اردوی خارج از شهر خود رفت.
به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک؛ تیم فوتبال شهرداری با توجه به زمان باقی‌مانده تا آغاز بازی‌های لیگ  دسته سوم فوتبال باشگاه‌های کشور، به منظور تقویت آمادگی بازیکنان خود اردویی ۹ روزه در مجتمع فرهنگی ورزشی الغدیر تهران برگزار کرد.

در این اردوی تدارکاتی  که با هدف تحول جدیدی در فوتبال تیم شهرداری  آغاز شده تمام کادر فنی ابزار و ارزیابی های خود را بر این مهم استوار کرده اند تا بتوانند تیم فوتبال شهرداری اراک را که چند سالی است علی رقم حضور مربیان مختلف و بازیکنان با تجربه در لیگ های حرفه ای با بدشانسی و عدم نتیجه مطلوب همراه بود؛  با یک چهره دیگری در فصل جدید وارد میدان کنند.
بازیکنان تیم فوتبال شهرداری زیر نظر کادر فنی، حسین عبدی، عباس دربندی، ابوالفضل یوسفی، علی موجودی، محسن کمندلو ؛ و به سرپرستی، آقای آرش رحمتی بازیکن مطرح و  نام آشنای اراکی به انجام برنامه‌ها و تمرینات آماده‌سازی خود می پردازند.
تمرینات تیم فوتبال شهرداری از اوایل مهرماه با شرکت ۱۵ تن از بازیکنان فصل گذشته بنام های محمدرضا خزایی، علیرضا رضائی، میلاد خسروی، رحیم بغدادی، فرهاد محمدی، میلاد آجرلو، میلاد موسی رضایی، رسول رضایی، ایرج نوری زاده، مصطفی چتر آبگون، محسن حنیفی، محمد بمانی، امید آتشیان، امید جهان نژاد، علیرضا جعفری شروع شد و بقیه بازیکنان هر کدام به دلایلی از جمله پایان قرارداد ؛ صدور رضایت نامه و تصمیم کادر فنی از تیم جدا شدند.
به مدت یک ماه همزمان با شروع تمرینات؛  تست گیری از دیگر بازیکنان  صورت گرفت وچند بازیکن نیز با انجام تست فنی به تیم اضافه شدند.
بعد از دو ماه با توجه به نواقص موجود؛ کادر فنی اقدام به برطرف کردن نقاط ضعف تیم نمود و تا اینجا و فاصله دو هفته به شروع مسابقات نفراتی چون قادر افکاری،علیرضا عبادی، رسول علیپور، ساسان رفیعی، فرید آقایی، رضا احمدوند، هادی جعفری، ایمان شوریابی، جذب تیم فوتبال شهرداری اراک شدند.

این تیم برای کسب آمادگی بیشتر و  به منظور حضوری موفق در رقابت‌های لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه‌های کشور، مهم‌ترین تمرینات در دستور کار کادر فنی قرار گرفت.
تیم فوتبال شهرداری اراک در اردوی آماده‌سازی ۹ روزه خود به انجام  تمرینات آمادگی جسمانی و همچنین برنامه‌های تاکتیکی همراه با انجام یک دیدار تدارکاتی برابر تیم فوتبال پاراگ  قهرمان آسیاویژن تهران پرداختو   در نهایت این دیدار با نتیجه ۳ بر ۲ به نفع تیم حریف به پایان رسید.
این محک تمام نشد و در دیگر دیدار دوستانه تیم فوتبال شهرداری اراک به رقابت پرداخت تا مربیان بتوانند با ایجاد شک های جدی تری با توجه به تجربیات فصول قبل نقاط ضعف همیشگی را پوشش دهند که در مصاف با تیمی دیگر از آسیا ویژن تهران با نتیجه ۳ بر ۰ توانست به پیروزی برسد.

از سوی دیگر بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته توسط کادر فنی تیم فوتبال شهرداری اراک، این تیم با توجه به بازی های حساسی که در پیش دارد در  بخشی دیگر از تمرینات خود ؛  به برگزاری دیداری با تیم  ایران داد تهران که در مرحله نهایی لیگ دسته سوم حضور دارد اختصاص داد تا بازیکنان این تیم از نظر ذهنی با شرایط مسابقه نیز هماهنگ شده و به خوبی آماده گی رویارویی با تیم های مقابل خود را داشته باشند که در این دیار نیز موفق شدند با نتیجه ۲ بر صفر بر حریف خود غلبه کنند.

در حالی که کادر فنی و بازیکنان شهرداری انگیزه بالایی برای موفقیت این تیم در  لیگ دسته سوم دارند، شهرداری اراک در مسابقه حساس دیگری از بازی های تدارکاتی  امروز  نیز به مصاف تیم پارسه تهران حاضر در  لیگ دسته اول کشور  خواهند رفت.

نکته جالب در اردوی تدارکاتی شهرداری در تهران  این  است که با صلاح‌دید سرمربی تیم فوتبال شهرداری اراک، تمام بازیکنان این تیم در تمام طول مدت اردو در کنار یکدیگر بوده و در فضایی صمیمی خود را آماده بازی‌های لیگ خواهند نمود.

شادابی و نشاط در اردوی شاگردان عبدی

این در حالی است که تیم شهرداری اراک در آینده ای نزدیک با آمادگی و اقتدار کامل بازیکنان؛  فصل جدید مسابقات فوتبال لیگ دسته سوم کشور را آغاز خواهد کرد.

Print Friendly

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *