تعظیم هاکی ایران مقابل قدرت هاکی بازان شهرداری اراک

photo_2016-03-10_15-11-04

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک، تیم  هاکی شهرداری اراک در فینال رقابت های نهمین دوره رقابت های لیگ برتر هاکی باشگاه های کشور عصر دیروز در سالن فدراسیون هندبال در تهران به مصاف تیم پرمهره و قدرتمند نفت و گاز گچساران رفت و با غلبه بر حریف خود برای دومین سال پیاپی عنوان قهرمانی این رقابت ها را ازآن خود کرد.

نفت و گاز گچساران که سال ها به عنوان یکه تاز ورزش هاکی در کشور مطرح بود برای جبران شکست فینال فصل گذشته رقابت های لیگ برتر هاکی که با برتری سه بر دو شهرداری و کسب اولین عنوان قهرمانی این تیم همراه بود، رو در روی هاکی بازان شهرداری قرار گرفت.

هاکی بازان شهرداری اراک نیز در حالی پای به دیدار فینال نهمین دوره رقابت های لیگ برتر هاکی باشگاه های کشور گذاشته بودند که از ۱۵ دیدار گذشته خود ۱۳ پیروزی،  یک تساوی و تنها یک شکست را در مرحله نیمه نهایی در مصاف با نفت و گاز گچساران تجربه کرده بودند و به عنوان مدعی اصلی قهرمانی این رقابت ها به شمار می رفتند.

تیم هاکی شهرداری اراک نیمه اول را با برتری سه بر یک برابر نفت و گاز گچساران به پایان رساند و نیمه دوم نیز سهم هر تیم یک گل بود تا در نهایت این دیدار با پیروزی چهار بر دو شهرداری اراک به پایان برسد و هاکی بازان شهرداری برای دومین سال متوالی عنوان قهرمانی لیگ برتر هاکی باشگاه های کشور را به خود اختصاص دهند.

Print Friendly

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *