بیانیه باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک در خصوص حضور پرشور و حماسی مردم استان مرکزی در انتخابات

سی و هفت سال از انقلابی که در آن اندیشه ها وآموزه های اسلام ناب محمدی با پشتوانه عزم و اراده ملتی استوار و سرزنده بر فردگرایی و استبداد پیروز شد و ندای آزادی خواهی در ایران طنین انداز شد می گذرد. ایران اسلامی در طول این مدت هر گونه حیله و نیرنگ دشمنان و معاندان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای به زانو درآوردن این ملت هوشیار و آگاه را به خود دیده است. به راه انداختن هشت سال جنگ بر مردمی که تنها حق قانونی خود را در تعیین سرنوشت کشورشان خواستار بودند تا وضع انواع و اقسام تحریم های ظالمانه با هدف فشار بر این مردم وقتی راه به جایی نبرد دشمن مستکبر با تغییر استراتژدی خود به فکر رخنه در ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برآمد تا از این را ه بتواند نقشه های شوم خود را پیاده کند و در این بین انتخابات به عنوان نماد مردم سالاری دینی در چند سال گذشته هدف اصلی دشمنان بوده است. آنجا که دشمن خارجی راه به جایی نبرد استفاده از دشمنان داخلی که اسیر هوای و هوس نفس شیطانی هستند و تن به انحراف و گمراهی می دهند دستاویزی برای فشار به ایران اسلامی می شود.
انتخابات پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی هر چه باشکوه تر همچون همیشه برگزار شد تا مردم یکبار دیگر با اثر انگشتان خود بر شناسنامه انقلاب اسلامی مهر تایید بزنند و به همه ایادی کفر نشان دهند که جمهوری اسلامی ریشه در عاشورایی دارد که یارانش دست از حمایت از امام و ولی فقیه زمان خود بر نمیدارند و هنوز سخن پیر خمین که مردم باید پشتیبان ولایت فقیه باشند تا به این مملکت آسیبی وارد نشود را به خاطر دارند .
مردم استان مرکزی نیز همچون تمامی مردم ایران اسلامی از همان دقایق ابتدایی شروع اخذ رای با انجام وظیفه و تکلیف شرعی خود پیش از آنکه فرد اصلح را انتخاب کنند جار ی و ساری بودن خون ولایت را در رگ های خود به نمایش گذاشتند و چه نیک مردمانی هستندکسانی که با هوشیاری و بصیرتی مثال زدنی در تعیین سرنوشت خویش دخالت مستقیم کردند و برای آبادانی ایران اسلامی قدم برداشتند.
باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک بر خود واجب می داند از این حرکت انقلابی و هوشمندانه مردم استان مرکزی در لبیک به ندای مقام عظمای ولایت تقدیر و تشکر کند و از خدمت گذاران مردم در تمامی عرصه ها می خواهد این حرکت عظیم مردمی را قدر دانسته و در راستای کاهش مشکلات مردم از هیچ اقدامی کوتاهی نکنند.

Print Friendly

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *