باشگاه ورزشی شهرداری اراک حضور در لیگ برتر و دسته یک را از برنامه‌های منسجم و ضابطه‌مند در برنامه خود قرار داده است.

لوگو ویژه

اولویت اصلی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری توسعه ورزش همگانی است

مهندس محمدابراهیم عباسی شهردار اراک در مراسم تجلیل از اساتید و مربیان دوره‌های آموزشی که در سال ۹۴ با سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اراک همکاری داشتند، اظهار کرد: تاکنون در بحث ورزش همگانی و آموزش شهروندی اداره کل ورزش و جوانان و بهزیستی همکاری خوبی را با این سازمان داشته‌اند.

وی با اشاره به اینکه باید در زمینه داشتن جامعه‌ای سالم گام برداریم، افزود: تمامی این اقدامات به ویژه گسترش ورزش همگانی که عموم مردم را در بر می‌گیرد در زمینه ارتقای سلامت افراد جامعه و داشتن شهری سالم بسیار مهم و تأثیرگذار است.

شهردار اراک تصریح کرد: سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری اراک با همکاری بخش‌های مختلف در گسترش ورزش همگانی و ورزش پایه رسالت خود را به خوبی انجام داده است.

مهندس عباسی ادامه داد: باید در زمینه توسعه ورزش همگانی به جای توسعه ورزش قهرمانی گام برداشته شود، زیرا باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری در زمینه رشد و توسعه ورزش قهرمانی تاکنون از تمامی ظرفیت‌های موجود استفاده کرده و نتایج مثبتی نیز کسب کرده است.

وی خاطرنشان کرد: گسترش ورزش پایه و ورزش همگانی می‌تواند برای حضور جوانان کلانشهر اراک در ورزش‌های قهرمانی انگیزه‌ای شود که توجه به این مسئله باید مورد عنایت تمامی دستگاه‌های استان قرار گیرد و با تعامل و هم‌افزایی ورزش همگانی را در جامعه گسترش دهند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی نیز در این مراسم با اشاره اینکه شهرداری باید توسعه ورزش قهرمانی را متوقف کند، گفت: باشگاه شهرداری اراک تاکنون در زمینه گسترش ورزش قهرمانی و تیم‌داری حرفه‌ای گام‌های خوبی برداشته است که هم‌اکنون باید از ظرفیت صنایع و شرکت‌های دیگر نیز در این زمینه استفاده کرد.

سعید ملکی بیان داشت: شهرداری اراک در زمینه شادابی و نشاط اجتماعی مردم و همچنین تقویت افزایش امید به زندگی شهروندان اقدامات خوبی را انجام داده است.

وی اظهار کرد: مربیان در بیشتر پارک‌های کلانشهر اراک در زمینه گسترش ورزش همگانی به خوبی گام برداشته‌اند، همچنین باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری  اراک نیز حضور در لیگ برتر و دسته یک را به عنوان یکی از برنامه‌های منسجم و ضابطه‌مند در برنامه خود قرار داده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی با اشاره به عناوین کسب شده توسط باشگاه شهرداری اراک در رشته‌های مختلف در لیگ برتر افزود: این باشگاه توانسته در رشته بسکتبال در لیگ برتر چهارم و در ورزش والیبال برای اولین بار در لیگ برتر حضور پیدا کند، همچنین در رشته‌های سپک‌تاکرا، کاراته و بسکتبال با ویلچر نیز توانسته جایگاه خوبی را کسب کند.

در پایان این مراسم از اساتید و مربیانی که در دوره‌های آموزشی با سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری همکاری داشتند با اهدای لوح تجلیل شد.

Print Friendly

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *