باز هم رقابت شیمیدر و شهرداری سرنوشت ساز تیم برتر خواهد بود

دیدار بسکتبال شهرداری اراک - دانشگاه آزاد تهران

در لیگ دسته اول کشور دو تیم بسکتبال شهرداری اراک و شیمیدر تهران رقابت پایاپای داشتند، گویا در لیگ برتر نیز این تقابل تکرار دوباره ای خواهد داشت
به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک، نخستین بازی فینال این دوره از رقابتهای لیگ برتر روز یکشنبه ۹۵٫۱٫۲۲ در شهرک بعثت ماهشهر بین تیمهای پتروشیمی بندر امام و پالایش نفت آبادان انجام می شود. مرحله نهایی رقابتهای لیگ برتر به صورت ۴از ۷ می باشد.
از سوی دیگر شاگردان کسایی پور در تالار بسکتبال آزادی تهران به مصاف شیمیدر تهران خواهند رفت که این مرحله به صورت ۳ از ۵ خواهد بود.
تیم بسکتبال شهرداری اراک درنظر داشت این دیدار بصورت تک بازی در تهران صورت گیرد و برنده تعیین کننده تیم سوم لیگ باشد که همچنان باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک در این خصوص در تلاش تعاملات با فدراسیون می باشد در غیر اینصورت نخستین دیدار تیم های اراک و تهران در روز یکشنبه و دوشنبه هفته آتی به میزبانی تهرانی ها و دو بازی برگشت در روزهای پنج شنبه و جمعه در ورزشگاه ۲۵۰۰ نفری امام خمینی اراک راس ساعت ۱۶:۰۰ برگزار خواهد شد.
شایان ذکر است در صورتی که رقابت به بازی پنجم کشیده شود میزبان آخرین مرحله و تعیین کننده رده بندی تیم شیمیدر تهران می باشد.

Print Friendly

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *