بازدید ریاست و اعضای محترم شورای اسلامی از محل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک

IMG_6712

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک صبح امروز در طی بازدیدی ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر اراک از محل ساختمان اداری و سالن های ورزشی باشگاه بازدید نمودند.

 سرهنگ آبایی رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی در این بازدید ضمن همراهی ریاست و دیگر اعضا حاضر گفت: مجموعه ورزشی باشگاه شهرداری اگر از تابعیت بودجه شهرداری جدا می گردید  و میتوانست بصورت مستقل با ایجاد فرصت اقتصادی فعالیت خود را انجام دهد  بی تردید موفقیت چشمگیر تری را به همراه داشت.

همچنین مدیر عامل باشگاه ورزشی با ارائه گزارش عملکرد به طور مختصر اما جامع؛  نظر حاضرین را به نقطه عطف باشگاه با حضور ۸ تیم در لیگ برتر برای سال جدید جلب کرد.

عزیز محمدی تصریح کرد: مجموعه باشگاه ورزشی شهرداری اراک با حمایت های شورا و شهردار محترم به طور یقین در آینده ای نه چندان دور مجموعه کاملی خواهد شد.

دکتر آجرلو رئیس کمیسیون نظارت نیز در ادامه صحبت های اعضای محترم با تقدیر و تشکر از همه یاری دهندگان این مهم چه در بحث سیاست گذاری؛ مالی؛ اداری و همه و همه خواستار ترویج بیشتر ورزش در محلات و مرتفع نمودن سطح دسترسی جوانان به اقلام ورزشی بود.

ریاست محترم شورای اسلامی نیز در آخر با پایان دادن به بازدید جامع از باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک این رویکرد مثبت اعضای محترم شورا و همچنین پا فشاری مدیریت بر تامین مشکلات و مرتفع شدن  مسائل پیش رو باشگاه را از ارکان اصلی موفیقت در یک مجموعه؛ چه ورزشی و چه خدماتی دانست. وی در نهایت با تشکر از زحمت کشان در این عرصه تقدیر و تشکر خود را عنوان نمودند و اظهار داشتند جلسه نهایی طبق تاریخ مقرر در خصوص مباحث بودجه و تیم داری باشگاه در محل سالن جلسات شورای اسلامی کلانشهر اراک برگزار خواهد شد.

 

Print Friendly

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *