اولین سال را به سکوی چهارم اکتفا کردیم

دیدار بسکتبال شهرداری اراک - دانشگاه آزاد تهران

بازی سوم رده بندی سوپرلیگ بسکتبال کشور عصر روز پنجشنبه ۲۶/۱/۱۳۹۵ در سالن ۲۵۰۰ نفری امام خمینی(ره) شهر اراک در حالی برگزار شد که اراکی ها در دو بازی اول خود مقابل شیمیدر بازنده بودند و این تیم تهرانی در صورت کسب پیروزی در این دیدار می توانست به مقام سوم دست پیدا کند.
در کوارتر اول این دیدار شیمیدر تهران توانست با حساب ۲۱ بر ۱۳ پیروز کوارتر شود، اما در کوارتر دوم شاگردان کسایی پور که حمایت هواداران را هم داشتند با انجام یک بازی کم نقص با حساب ۱۵ بر ۷ کوارتر دوم را به پایان رساندند.
در کوارتر سوم رقابت دو تیم بسیار نزدیک دنبال شد و هر دو شانه به شانه یکدیگر پیش رفتند ولی این کوارتر در نهایت با حساب ۱۶ بر ۱۵ به سود شیمیدر به پایان رسید.
در کوارتر آخر هم دو تیم همچنان پابه پای یکدیگر پیش رفتند و در پایان کوارتر، شیمیدر توانست با حساب ۲۳ بر۲۰ شهرداری اراک را شکست دهد و در نهایت با حساب ۶۷ بر ۶۳ پیروز این دیدار شود و با کسب سومین پیروزی خود مقام سوم سوپر لیگ بسکتبال را کسب کند.
از آن سو تیم شهرداری اراک با توجه به اولین حضورش در سوپر لیگ با قرار گرفتن در مقام چهارم عملکرد قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشت.
گفتنی است تیم شهرداری اراک در حالی در این ۳ دیدار حاضر بود که همچنان با مصدومیت کاپیتان آفاق مواجه بود و در بازی آخر نیز به دلیل خطای فنی بازیکن محبوب این تیم بوژان زوانکو از دشتن این بازیکن خوش آتیه نیز محروم بود.
در نهایت تیم بسکتبال شهرداری اراک در اولین سال حضور خود در لیگ برتر بسکتبال کشور توانست یک فصل سنگین را پشت سر نهدو با جای گیری در سکوی چهارم این دوره از بازی ها قدرت اراکی ها را به نمایش بگذارد.

Print Friendly

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *