افتتاحیه مسابقات محلی و دسته جات آزاد جام رمضان به همت باشگاه ورزشی شهرداری اراک

۱۱۱

باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک؛به همت اداره کل ورزش و جوانان؛ هیات های والیبال و فوتبال استان؛ پس از اعلام  فراخوان برگزاری مسابقات جام رمضان مورخ ۱۲/۲/۱۳۹۷ در رشته های والیبال و فوتسال توسط روابط عمومی باشگاه شهرداری؛ پس از حضور علاقه مندان و ثبت نام در این دوره از مسابقات با اعلام تیم های حاضر؛ قرعه کشی و تنظیم جدول برگزاری مسابقات با هماهنگی هیات های مربوطه صورت پذیرفت.

با توجه به دسته بندی و تعیین رشته های مورد نظر جهت برگزاری این دوره از بازی ها و هماهنگی با هیات های رشته های فوتسال و  والیبال مقرر شد در رشته والیبال هر تیم حداکثر ۱۰ نفربازیکن؛ بازی ها بصورت ۴ نفره و زیر نظر هیات والیبال برگزار می شود و در هر تیم به تشخیص هیات والیبال حداکثر ۲ بازیکن شاخص می تواند حضور داشته باشد.

در رشته فوتسال تعداد نفرات حاضر حداقل ۸ و حداکثر ۱۰ نفر می باشد که سرپرست و مربی علاوه بر اینکه در تمامی مسابقات الزام به حضور دارند بعنوان بازیکن نیز نمی توانند حضور داشته باشند.

در این مسابقات به بازیکن اخلاق؛ آقای گل مسابقات و تیم اول جوایز نفیسی به رسم آیین اهداء و تجلیل مناسب صورت خواهد گرفت.

محوریت برگزاری این دوره از بازی ها را شروع فصل جدید فعالیت های باشگاه با نظر به الویت نشر ورزش در سطح محلی و در بین جوانان استان دانست.

در این راستا با برپایی مراسمی با عنوان آیین افتتاحیه آغاز این دوره از مسابقات که با حضور حامیان ورزش از جمله دکتر کریمی نماینده محترم  اراک؛ کمیجان و خنداب همچنین ریاست و اعزای محترم شورای اسلامی شهر؛ و سایر فعالان عرصه ورزش با تدبیر و علم ورزشی؛ نهایت سعی خود را بر این مهم نهادینه کرده اند تا ضمن خدمت به شهروندان با رویکردی نو در بحث ورزش گام برداشته و ضمن ریشه یابی نقاط ضعف و قدرت در پیشبرد اهدافی همسو به تدریج فضایی در بین جامعه ورزش ایجاد نمایند تا اعتماد حاصل بین شهروندان و شهرداری بیش از پیش پررنگ شود.

Print Friendly

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *