استاندار مرکزی راهیابی تیم والیبال شهرداری اراک به لیگ برتر باشگاه های کشور را تبریک گفت

photo_2016-03-01_12-32-29

زمانی قمی استاندار مرکزی با صدور پیامی راهیابی تیم والیبال شهرداری اراک به لیگ برتر باشگاه های کشور را تبریک گفت.

در  پیام زمانی قمی استاندار مرکزی آمده است: صعود غرور آفرین تیم والیبال شهرداری اراک به لیگ برتر باشگاههای کشور که با تلاش و همت جوانان عزیز و برومند استان مرکزی بدست آمد  نشان از لیاقت و شایستگی این عزیزان دارد.

پیام می افزاید:این موفقیت بیانگر حقیقتی روشن است که جوانان برومند استان مرکزی علی رغم تمام محدودیت ها می‌توانند با اراده مصمم خود و با تمسک به خداوند متعال به هر موفقیتی دست یابند.

در ادامه این پیام آمده است:بی شک  با حمایت های بیشتر و موثرتر از ورزشکاران استان و همچنین با  برنامه ریزی صحیح می توان زمینه حضور تمام رشته های ورزشی را در میادین ملی و بین المللی فراهم آورد تا در آینده ای نزدیک شاهد حضور هر چه بیشتر  ورزشکاران مان در این میادین باشیم.

در بخش دیگری از این پیام آمده است: اینجانب ضمن تبریک این موفقیت به مردم شریف و جامعه ورزشی استان بویژه دست اندرکاران، مربیان، کادر فنی و بازیکنان تیم والیبال شهرداری اراک از زحمات بی دریغ همه کسانی که در این موفقیت نقش داشتند و همچنین از حمایت تماشاگران و مردم شریف استان تشکر و قدردانی نموده و سربلندی بیش از پیش ورزشکاران این خطه را از درگاه باری تعالی مسئلت دارم.

Print Friendly

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *